Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik kocsit...

Szerintetek melyik kocsit vegyem meg ferrari 458 italia vagy lamborghini gallardo?

Figyelt kérdés
Gallardo nál ne a legújabbra gondoljatok

2015. máj. 30. 09:25
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
93%

régi gallardo vagy 458 italia

hol itt a kérdés? egyértelmű hogy 458 italia

2015. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Beviz Elek ***** válasza:
16%
Egyiket sem venném. Az árából építenék egy japót, ami odaveri mindkettőt:D
2015. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
83%

ma 09:36


sosem fogja oda verni mert nem egykategóriai,másrészt pedig amit nem arra terveztek csak szarrá tuningolták az nem is valami tartós,hamar szervizeltetni kell amihez kell egy szaki is mert egy mezei szerelő nem ért hozzá.

még egy dolog,gyorsulásban lehet hogy felveszi a versenyt a supersport kocsikkal a japán tuning vasak de sosem lesz olyan kanyarodási sebessége mint egy ilyen széles,alacsony és kiváló aerodinamikával rendelkező autóknak.

De egy tuningolt supra vagy r32 nekem is jó lenne.

2015. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Matchboxbol ugyanannyiba kerulnek, sok helyet sem foglalnak, ugyhogy mindegy.


Birom ezeket a kerdeseket, az unatkozo tizeves a nagy (es ures) almokkal... Baratom, neked soha eletedben nem lesz annyi penzed, hogy a fentiek kozul barmelyiket, akarcsak torotten megvedd. Azert nem, mert nem szulettel bele abba a korbe, ahol ilyen autokat vesznek az emberek.

2015. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt kiirod , akkor Trabant 601 special.
2015. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Dzsudzsák Balázs te vagy az :D ?!
2015. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem unalmas még? Vagy a 10. ilyen kérdés aminél hasonló autókat kérdeznek...


Aki ilyet akar venni az amúgy se itt érdeklődne. :D

2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Beviz Elek ***** válasza:
17%

#3

Abban igazad van, hogy egy moddolt autó sosem lesz olyan jó mint egy gyári sportkocsi (gyorsulás, stabilitás, stb összességében), viszont számomra semmi érdekesség nincs abban, hogy veszek egy Lambót és csapatok vele az utakon.

Ugyanabból a pénzből inkább veszek egy 2015-ös Mondeot, az jó lesz munkásautónak, egy nekem tetsző autót pedig atomjaira szedek a garázsban és felújítanám+feltuningolnám.


Nekem nem a pénz és a luxus számít, jobban érzem magam a 18 éves tragacsomban, mint pl egy Lamborghiniben hiszen az ablakok lefóliázásán kívül mindent a 2kezemmel csináltam benne.

Emellett pedig látsz egy földig érő sportkocsit, hát semmi különleges nincs benne. Ha látsz egy földig érő Passatot, akkor a sok 100ezer Passat között megakad rajta a szemed (nem német kocsim van,csak példa volt)

2015. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dirtboy ***** válasza:
67%

ma 09:41


ez butaság,egyrészt gyanítom még nem nagyon szaladgáltál lamboval,tehát nem tudhatod milyen és mennyire is fogna megaz érzés.

másrészt miskolcon volt nemrég egy egész nagy találkozó,fullos tuningolt bmw-k,tuningolt imprezzák,minden mi szem szájnak ingere.

aztán jött egy lamborghini gallardo lp560-4 talán.

Az egész embersereg ami volt megindult felé egyből,minden más kocsi le volt tojva magasról,kit érdekel egy kis ültetés meg egy kis festett festett felni mikor ott jön egy v10-es olyan hanggal amitől a hideg kirázza az embert.

Mikor meg oda lépet neki mindenki csak lesett.

Hiába driftelgetett ott m5 és társai,az emberek arcán és hangján észre lehetett venni hogy a gallardo rövidke gyorsulása bizony sokkal nagyobb élményt adott nekik mint bármi más.


Egyébként ha annyi pénzem lenne én tartanék a supersportkocsi mellett még egy játszós tuningolt imprezzát.

2015. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Beviz Elek ***** válasza:
28%

Tökölön Murciélago volt, nem csúnya, de rohadtul nem is egyedi. Pl egymás után 2 állt, színen kívül semmi eltérés nem volt.

Valóban, nem ültem bennük, kipróbálnám, de egy használati tárgy maradna. Amit én teszek össze, aminek ismerem minden csavarját, benne van a lelkem, az sokkal nagyobb örömet ad mint egy boltban készen vásárolt sportkocsi.


Legalábbis én a mostanimat nem cserélném le semmi pénzért, pedig a motor gyári.

2015. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!