Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin mutatom csal!?

Benzin mutatom csal!?

Figyelt kérdés

Van egy opel vectra b autom (1.6 benzines) es azal a problemaba utkoztem hogy amikor reggel beinditom akkor jolvan tobb uzemanyagot jelez de ahogy megyek vele 3-5km-t mindig kevesebbet mutat. Sot szokot olyat is csinalni hogy amikor elmegyek tankolni ugy hogy mar tenyleg alig van benne es tankolok 2-3l-t akkor altalaba elso par km nel azt jelzi hogy 20l folott van de ez utan is vissza esik. Gondolom amikor vissza esik akkor mutatja az eredeti erteket de eleg gyanus hogy tegnap fekvo mutatonal raktam le az autot ma meg megint volt benne. ( bar most nem mentem vele csak megneztem) a kerdesem csupan annyi hogy melyik erteknek hidjek?

Valaszokat elore is koszonom!



2015. máj. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik értéknek higgy?

Amelyik a visszaesés utáni állapot.

2015. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
b vectra jelzi mennyit tudsz még megtenni az adott mennyiségű benzinnel valamint a pillanatnyit fogyasztást.Azt nézd,és ne a mutatót mert a jeladó libikókázik a tankban-
2015. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek Astrája van, abba se jó néha az úszó. Nála ha jól emlékszem cserélve is volt.
2015. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rossz a jeladó a tankban
2015. máj. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Igen tudom h rossz a jelado.

Hol irja? Csak mert megvan torve a kis kijelzo ami az idot datumot homersekletett jelzi :(

2015. máj. 30. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!