Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval hogyan kell tankolni...

Robogóval hogyan kell tankolni? (most vettem egyet)

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés lehet, de most vettem egy robogót és nem tankoltam még motorral benzin kúton.

Ugyanaz mint autóval?

Leállok , motor leállít, beletankolok amennyit kell, ott hagyom a motort (vagy ilyenkor arrébb kell tolni? Csak itt nehogy azt higyjék, hogy meg akarok lépni fizetés nélkül..) és elmegyek fizetni?


Vagy más a szokás robogós tankolásnál?


Tehát ami a legnagyobb kérdésem végül is, hogy ott hagyjam a kútnál amíg fizetek a robogóm vagy toljam félre, hogy oda állhasson más is? Egyéb észrevételeket is elfogadok persze azoktól akik már jártasak ebben.


Köszönöm!


2015. máj. 28. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehová se told,miután tankoltál bemész fizetni,addíg úgysem tud más tankolni...


(a sisakot azért vedd le) XD

2015. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem tud tankolni más, amíg ki nem fizeted, tehát nem érdemes eltolni onnét. Bizonyos esetekben autóval is indokolt: ha közel van egymáshoz a benzin és a dízel lehetősége, tehát nem férne oda a dízeles a benzines autótól, akkor szokás félreállni, hogy megkezdhesse a tankolást.
2015. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Ez nem is jutott az eszembe.. most még hülyébbnek érzem magam.
2015. máj. 28. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hűvösebb van és nagyon be vagyok öltözve akkor a bukót se veszem le. Nem csak az ismerős kúton mentem már be bukóban, hanem bárhol ahol úgy jött össze. Összegzés: nincs semmiféle írott, íratlan szabály, tankolj úgy mintha kocsival lennél és olyan kényelmesen ahogy neked jólesik.
2015. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bukót csak azért érdemes levenni mert a végén még azt hiszik, hogy vinni akarja a kasszát magával. :D
2015. máj. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!