Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek! Abban szeretn...

Üdv mindenkinek! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van egy épülőben lévő 1.9tdi Ventom es van egy törött Golf4em, tehát az a kérdésem a 4es golf teljes műszerfalát át lehet e építeni a Ventoba?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem igazán láttam. mivel teljesen eltérő a két autó belső-külső felépítése, szerintem nem.
2015. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasznaltauto.hu-n egy vento 1.9pd coupe hirdetesen lattam h nem a gyari muszerfal van benne, innen jott az otlet hogy hatha valahogy megoldhato
2015. máj. 29. 10:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Egesz pontosan ez az a hirdetes---> [link]
2015. máj. 29. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Induljunk ki abból, hogy kevesen akarnak Ventoba Golf IV-es műszerfalat. Ergo kicsi a valószínűsége, hogy százával kapsz majd hasznos a válaszokat. Szerintem egy közönséges mérőszalaggal, és némi nézelődéssel, sokkal eredményesebb lennél, mint a neten való kérdezősködéssel.
2015. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elszántság kérdése. Ha van időd és energiád át lehet építeni, de azért az se árt hozzá, ha láttál már előtte pár autót szétszedve is. :)
2015. máj. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!