Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 1999 hullámz...

Cashis kérdése:

Suzuki Swift 1. 0 1999 hullámzó alapjárat, rángatás?

Figyelt kérdés

Az autó másfél éve van nálam.

Az a problémám hogy mikor bemelegszik szabályosan hullámzik 2mp-ként az alapjárat, valamint hidegen elindulva kisebb gázadásnál (nem tiporva) berángat néha úgy majd kiesek a szélvédőn vagy épp mintha nem reagálna a gázadásra (leáll egy henger vagy dugulás gondolom én). Egyszer kifogyott a benzinem mert persze addig nem tudja az ember meddig mehet el visszajelző nélkül de már előtte is ilyen volt.

Valamint ritkán ki szokott égni a gyújtás biztosíték.

AC pumpa tökéletes.


Amik cserélve voltak : gyertyák, benzinszűrő, légszűrő, injektor(mert bedöglött de a cseréje sem oldotta meg a problémát) 15.000-ként olaj/szűrő csere.


Amire gyanakszok az a gyújtás elosztó/kábel csak kétértelmű a tünet hogy vagy henger áll le pár másodpercre vagy benyát nem kap kis ideig. Illetve még a keverési arányra gondolok esetleg a lambda szonda lehet az próbáltam már kisütni a motort huzamosabb ideig autópályán a rángatás akkor ritkább volt de a hullámzó alapjárat megmarad.



2015. máj. 27. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit ha esetleg idetéved egy bizonyos mol-kút utáló ember tankoltam olcsó gp kúton mol kúton de legtöbbet és huzamosabban már az omw-n tankolok egyik benzin se tiszta benzin mindegyiket piszkálják nagy bevétel kis befektetés.
2015. máj. 27. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Injektorral együtt kapott másik alapjárati motort is?
2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez inkább lambdaszonda hiba lehet. ha az kifekszik, akkor az hibás jeleket ad, és így akadályozza a befecskendezést.. nem világít a sárga lámpa?

vidd el egy kompjúteres bevizsgálásra.

asszem ebben már van egy csatlakozó a kormány alatt..

2015. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kapott alapjárati motort (szerelő által jónak vélt) meg nem mintha lett volna még arra is pénzem akkor:D


Van dugasz rajt a motortérben, semmi nem világít nincs hibakód

2015. máj. 27. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
De az jó ötlet holnap kipucolom hátha az alapjárati motor az.
2015. máj. 27. 22:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kis kiegészítésként a hullámzó alapjárat akkor durva ha ég a lámpa stb plusz map szenzort kihúztam és megszunt a hullámzás
2015. máj. 28. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kábeleket és az elsztót, nincs-e rajta repedés például.
2015. máj. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!