Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Fiat 126 újrafestése...

J.F.Kane kérdése:

Egy Fiat 126 újrafestése mennyibe kerülne körülbelül?

Figyelt kérdés
Egy kispolski felújításán gondolkozunk, de előtte fel szeretném mérni a költségeket és mivel műszakilag nincs vele gond, a fényezés lenne a legdrágább..ezért jó lenne tudni egy hozzávetőleges árat.

2015. máj. 27. 11:00
 1/3 Savanya Dávid válasza:
Nagyon nem tudom hogy kb. mennyibe kerülhet, nekem egy fiat regatam van amit én meg kérdeztem hogy mennyi volna a teljes átfényezése nekem azt mondták hogy 100.000 Ft, de mivel hogy neked kisebb kocsid lehet hogy 50.000 vagy 70.000 Ft de attól függ milyen festést szeretnél rárakatni ( fényes, metál, vagy stb. ) de ha matt-ra szeretnéd akkor otthon is megtudod csinálni és 5000 Ft-ból megúszód :D
2015. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak helyek ahol lelocsolják 40-ért,és vannak ahol alátétre szétszedve-kimaszkolva-hibajavítva hőkamrában 250-ért.
2015. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy kispókot,kb 2-3liter festékkel át lehet fújni!csak az nem mindegy milyen ez a festék!mert van 3000ft/liter -ért meg 40000ft/liter-ért is festék!plusz még ott van a munkadíj ami elemenként kb 5000 forinttól indul,a legrosszabb helyen is nagyon akciósan!!!
2015. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!