Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 ültetés?

Higinsz0614 kérdése:

Golf 3 ültetés?

Figyelt kérdés

Van egy 96 -os golf 3-om (TDI)

Leszeretném ültetni, csak ültető rugót raknák be milyen lesz?

Illetve 60/40 vagy 40/40 et rakjak bele ?

Esetleg valakinek saját tapasztalata a dologról


2015. máj. 26. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Milyen fajtát érdemes venni?
2015. máj. 26. 17:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, egy tapasztalatom van, egy pár hete egy srác írt ide, neki is ültetve volt. Meg is büntették rendesen. Mivel nem gyári állapotot takar.

Én nem tenném a helyedben. De ez én vagyok.

2015. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy a mi útjainkon csak magaddal szúrsz ki inkább.
2015. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem nektek ezért nem akarok sokat csak pár centit
2015. máj. 26. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
palántákat kell ültetni
2015. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan raktam fel a kérdést így normális választ és várok köszi
2015. máj. 26. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, látszani fog, ha a rendőr megállít, le is szedheti a rendszám táblát, vagy elküldi szakértőhöz, aminek a vége az lesz, hogy újra kell vizsgáztatni, plusz közel 400 ezres szakértői, és egyéb díjak kifizetése.

Te döntésed, én nem tenném.

2015. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy sima ültetésért nem fognak megölni az út szélén, azok az idők már elmúltak. Nem állat módjára kell menni, meg a kocsi legyen rendben, műbizonylat legyen és kész. Ki lehet dumálni.

A net teli van képekkel. 60/40-nél kicsit jobban hozza az ék alakot, van aki erre izgul.

Én azt semmi képpen nem javasolnám, hogy csak rugót vegyél. Az csak félmegoldás.

Vannak fix futóművek, azok már jobbak, de a tökéletes megoldás az állítható. Akkor kényelmesen be tudod lőni a neked tetsző és még használható magasságot.

Olcsóbbakból TA, vagy egy komolyabb szett az AP-tól. De az már komolyan pénztárcábanyúlós.

2015. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!