Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIért lazul fel a lendkerék...

MIért lazul fel a lendkerék babettán?

Figyelt kérdés
Már sokmindent csináltam rajta sok alkatrész uj. Amikor indítom egy két rúgás es fel lazul anyira h kézel tudom forgatni.

2015. máj. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

7-s vagy 10-s?

Érthetetlen,mert mindkettő kúppal van fent.

Ha 7-s,én gumikalapáccsal szoktam enyhén felütni,a csavar alatti biztosító lemezke kis "körme" meglegyen,és befelé hajtva a lendkerék vájatába passzoljon/üljön. A csavart én úgy húzom meg,hogy a lendkereket megfogom egy darab csiszolóvászonnal,és a másik kézben a kulcs. Utána a bizt.lemezkét ráhajtom a csavar fejre.


Ha 10-s,annak még jobb a kúpja,állítom,hogy kézzel símán felütve a lendkereket,csavar nélkül elmegyek a sarki boltba vele.

Ott valami kopás lehet,vagy/de inkább nincs rendesen összerakva,és nem megy fel teljesen a lendkerék a helyére.

2015. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

10es és én ugy megszorítotam már a csavart h szétment a menet rajta vettem is egy másikat :) a lényeg h jól van összerakva egy autószerelővel is próbáltuk ő arra tippel h a lendkerék van kikopva csak az meg 9e és már költötünk rá 20at azért kérdezem h meglehetne oldani olcsón.

2015. máj. 26. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nagyon sok. Nézz szét hirdetésben. Jól értem,hogy az a lendkerék sz@r,amiben a II fokozat pofái vannak?...tehát nem a gyújtás~lendkerék.

Itt egy helyi hirdetés:

[link]

2015. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!