Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki felvilágosítana az 1.9...

Valaki felvilágosítana az 1.9 es tdi tuningolásról?

Figyelt kérdés

Van egy IV golfom 1.9 es tdi motorral. Szeretnék húzni az erején. Természetesen szerelővel csináltatnám mert én nem értek hozzá.

Chip tuning, nagyobb turbó, új kipufogó rendszer?

Valaki elmagyarázná,hogy mi a menete a tuningnak?

Illetve milyen turbót ajánlatos venni rá. Van pénz,úgyhogy költekezhetek rá.


2015. máj. 24. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
HA van korpa, akkor szerintem keress egy VW-s fórumot, ott biztos fognak tudni segíteni, tudnak ajánlani valakit aki már több motort is átépített, van tapasztalata ebben és ő pontosan meg fogja mondani mi, merre, meddig.
2015. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Ragassz a hátsó ablakra keresztbe egy szmókendsárm matricát!Csak ez alapból vagy 40-50 plusz lóerő!!!!!
2015. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
75%
Ahogy John mondja, ott biztosan több segítséget kapsz. Nagy az 1.9TDI fan tábor, gyorsan elvezetnek a megfelelő emberhez.
2015. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15-20%ot egy jobb chippel is lehet már nyerni.

De elég sokan csinálnak már épített motort dízelből.

Eleve kérdés mi az alap 90-110 lóerő? esetleg PD?

200 lóerőig el lehet menni viszonylag stabil motorral De ott már bele kell nyúlni rendesen. Van több VW-es csoport Facebookon, de a carstylingon is van TDI tuninggal foglalkozó topic. Én is ott szoktam olvasgatni, nekem is TDI G4-em van;)

2015. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

110 le.

GTB 2260 as turbót lehet rá rakni? Ekkora turbóhoz miket kellene változtatni cserélni?

2015. máj. 24. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Forumokon sokkal pontosabb leírásokat fogsz kapni, akár utolsó csavarig leírva a dolgokat.
2015. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a turbo-t konkrétan nem ismerem. de ha a nyomás alacsonyan marad akkor biztos jó. De egy sima tudrbócserével nem vagy előbbre. Ha már annyit akarsz növelni rajta, hogy új turbó, akkor a motor komplett belsee is cserés (hajtókarok, dugattyúk, csapágyak) Plusz még a kuplung, fékek, futómű stb stb.
2015. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!