Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Múszaki Érvényesség 1 év?

Múszaki Érvényesség 1 év?

Figyelt kérdés

Németországból vásároltam egy 12 éves autót, a papírokat a kereskedő intézte.

Most vettem észre a forgalmiban, hogy a műszaki vizsga érvényességét csak egy évre adták meg. Szerintetek ez miért lehet? Válaszotokat előre is köszönöm!!!


2015. máj. 20. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A kinti érvényes muszakit lehet honosítani, így nem kotelezo újra vizsgáztatni itthon az autót. Valószínu, még egy év volt rajta.
2015. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, te ezért az árért még egy friss műszakit is szerettél volna!:-)
2015. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legalább most már tudom, hogy a beígért, de rohadtul nem teljesített fékpofa csere nélkül hogy mehetett át a műszakin... Ez is igazán korrekt dolog volt, mint az, hogy egy hét csúszással kaptam meg az autót. Ja és mire leért hozzám a sofőr még a tükröt is tönkre vágta. Üzenem a kettesnek kommentelőnek, hogy örülök neki ez ennyire mókás, szerintem nem. Azt gondoltam ez az oldal azért van, hogy választ kapjunk a kérdéseinkre és nem azért h beszóljunk a másiknak...
2015. máj. 20. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!