Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SEAT Toledo/Leon 1m?

SEAT Toledo/Leon 1m?

Figyelt kérdés
SEAT Toledo/Leont szeretnék venni 1M-eset (2000-2003) valaki tud valami pozitivumot mondani hozzá meg negativumot , mik a tipushibái vagy mik fordulnak elő stb. 1.9TDI az megbizható motor ennél a tipusnál vagy inkabb 1.6benzin?

2015. máj. 18. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz technikailag mint a VW Golf IV/Bora. nekem 1.9 TDI Golfom van, csak jót tudok róla mondani. Az 1.6 nem versenygép, de a 16V már elég jó abban is
2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

Golf 4 akartam venni de 1M LEON lett belőle 1,6 16v 2004 évjárat.2 éve van nálam.

+ kényelmes fogyasztás átlagos város 7,5-8 hosszú 6

2004 előtt illesztés és festés hibák gyárilag elő fordulnak!

átlagos közép kategóriás ajánlom a limites szériákat de ezekből a kupecek szeretik kiszedni az extrákat

- a benzineseknek a gyújtó trafók a gyengéi bora golf4 leon 1M 1 kaptafa 50-75e Km utánna csere 4db 15-25e/Db

a hátsó üléseknél kicsi a lábtér

jó csomagtartó gyenge a vissza jelzője mikró kapcsoló rendszeresen törik erős lecsapásnál nálam a 3 cserén túl van

a váltók 2. fokozatban hibásodnak meg a leggyakrabban mind a 3 típusnál

az 1,9 TDI 110 lovasat ajánlom mind a 3 típusnál a következő nekem is az lesz golf 4 ben persze ha találok érdemeset mert a jókat nem adják

2015. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!