Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi autók közül melyiket...

Az alábbi autók közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


2015. máj. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyen 1.6-os Focusom volt, máig visszasírom. A legjobb autó volt, amit valaha vezettem, a váltója és a futóműve egy álom. Pedig azóta ültem már kb. mindenben, de ahhoz semmi nem hasonlított.

A Golfnak (meg úgy általában a VW-nek) a beltere jobb, mint a Fordoknak, minőségibb anyagokból van és jobban össze van rakva. De a vezetési élmény sehol nincs a Focushoz képest.

2015. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha egy Fordot úgy akarnak eladni neked, hogy a klíma nem megy, de csak fel kell tölteni, akkor készülj egy klímacserére, ami kb. 80-130ezres tétel, mert olyan szinten szokott szétesni a klímájuk, hogy javíthatatlan, csak cserélni lehet. Nekem az összes Fordomnak cserélni kellett 180-200ezer km körül.
2015. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek (még ha bántó is) kereskedőtől utoljára vennék autót. De még ők is kicsit előrébb vannak sorolva az önjelölt nepperekhez képest, mint amilyen a Golf eladója lehet (frissen eladásra hozott használtautó, a rendszámot ellopni szokták, elveszni csak az egyik szokott, ami pótolható).

Ezek közül ha nem kell nagy autó, akkor a Fiesta, amúgy meg az 1.6-os 2004-es Focus. Ezeknek még szervizkönyvük is van a leirás szerint és viszonylag fiatalok ebben az árkategóriában.

2015. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha városi szaladgálós kellene, akkor a Fiestát venném, mert kevesebbet eszik mint a többi, így elsőre tipp-topp állapotban van, és a Ghia felszereltség elég csábító.Ha cuccolós autó kell, és sokat autópályázol, akkor az 1.8-as Mondeo a legjobb választás szerintem.Ugye pályán ez is keveset eszik, de városban is bőven tartható vele a 8 liter (ha nem BP, vagy állandó dugózás), és erő legalább van benne.
2015. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiesta
2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Golf IV 1.6 16V, nem ez a búcsús, gagyi tuningolt 1.4est hanem egy másikat ami jó állapotban van és igényes a tulaj
2015. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!