Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új, szalonból vásárolt személy...

Új, szalonból vásárolt személygépkocsi forgalomba helyezése mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Gondolom nem egy nap alatt van névre írva, mint használtautó esetében. Olyasmi, mint a külföldről behozottaknál?

2015. máj. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nincs elvi akadálya az 1 napos forgalomba helyezésnek.
2015. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
ha nincs rajta rendszám akkor várni kell a forgalomba helyezésre(én 1,5 hetet vártam tavaly,az szalonban az ügyintéző szidta az okmányirodát.4 napra ígérték eredetileg.)
2015. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész az okmányirodába, elvileg 3-4 nap alatt megkapod a rendszámot.
2015. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szalonban intéznek mindent. Még soha nem hoztam ki új autót úgy szalonból, hogy nekem kellett rohangásznom.

Ha a szalonban megveszel egy autót, általában öt nap után mehetsz érte.

2015. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új autónál mindent intéznek, max 3-4 nap, mész a szalonba és kigurulusz a rendszámos új autóval.
2015. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek.

Elmentem, tesztvezettem, alairtuk a papirokat es hazajottem vele.

A szelvedore kapott egy cetlit, amit a rendornek kell mutogatni ha esetleg megallit (de nem allitott meg).

A rendszam kb. 1-2 het utan jott a postaval.


Nem pukkasztani akarom a polgarokat, csak gondoltam megosztom, vegulis a kerdesre valaszoltam es nem volt odairva, hogy magyarorszagi szalonbol ;)

2015. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!