Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Touareg, BMW X5...

Volkswagen Touareg, BMW X5 vagy Citroen C-crosser?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok?
2010. febr. 23. 11:48
 1/8 anonim válasza:
Nekünk van egy Touareg 2,5 TDI és elég megbízható autó.Nagyon szeretjük,ezért ha kijön az új veszünk is egyet egy nagyobb motorral. BMW-ről nem tudok nyilatkozni.
2010. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
BMW X5!!! én a Touaregről eddig csak rosszat hallottam (váltó,elektronika) :S a német autókkal az a baj hogy drága hozzá minden, de ha gazdag vagy megéri. X5-nek ez elején lévő kőfelverődést 500.000Ft ért csinálták...
2010. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

X5


Citroen C-crosser egy csúnya szar nemtom hogy írhattad ezek mellé

2010. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Citroen C-crosser egy gyönyörű és jó autó, nem hiába írtam ide.
2010. febr. 24. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavalyi Bp-Bamako raly-t egy Touareg 2.5tdi nyerte meg(igaz büntetést mértek ki rájuk,ezért 2. helyezést kaptak)Semmi gond nem volt vele,pedig kapott apait,anyait!Bmw X-5 j
2010. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, rányomtam!Tehát jó verda,de a dízelt automata váltóval megvenni,nem jó ötlet,mert a motor nagyobb nyomatékkal bír,mint a váltó!Szép és jó,én inkább ezt venném...
2010. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos én járok tesztvezetésekre és próbáltam a Citroen C-crossert (nekem is nagyon tetszett ,főleg fekete metálba)de nem az igazi,tiszta műanyag a belseje.Egyszer ültem egy Új X6-osban,igaz mint utas,de nagyon tetszett ,tehát gondolom az x5 se lehet rossz.Nekünk VOlkswagen passat van,felfelvillannak gondok meg pittyeg ,hibaüzeneteket dob ki,de szerintem nemlenne rossz választás a touareg ,de én mindenképpen az x5-öst választanám,de egy x5ös a duplája a citroen árának,viszont ha nem vagy nagyvonalu ,akkor nyugodtan válaszd a Citroent,mivel tapasztalatbol mondom,hogy jo a teljesitménye ,igaz a belseje nem tünik annyira minőséginek ,mint mondjuk egy BMW,de nem rossz azért és csak fele annyi az ára:D
2010. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem igaz hogy draga a német autókhoz az alkatrész ...meg ami nem romlik el azt nem kell szerelmi persze olajcsere szűrők ezeket muszály de amugy semmi baj Velük..

amugy a Citroen meg eleg megbízhatatlan..

szerintem tuareg es az X5 közül válasz

2014. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!