Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a kerekek "műszaki...

Ezek a kerekek "műszaki vizsga képesek"?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2015. máj. 3. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy pukkadt quad ennek mindegy.
2015. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pukkadt?
2015. máj. 3. 21:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy használt quadrol van szó, nyilván nem ennek a megallapitasa volt a kérdés. Szóval szívesem veszem ha valaki, aki -vizsgaztatásban jártas- a gumik állapotát értékeli, mar amennyire lehet kepek alapjan. Köszönöm
2015. máj. 3. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem utcai gumik, szóval :nem. Valószínuleg megtalálod rajtuk a "Not for highway use"feliratot, ami magyarúl annyit jelent, hogy koszonjuk a vizsgadíjat, próbálkozz legkozelebb is.
2015. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És ezek utcai gumik? [link]
2015. máj. 4. 00:12
 6/12 veterán vas ***** válasza:
Gondolom a következő kérdésed az lesz, hogy tud-e valaki olcsóbban ilyen gumikat? :)
2015. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem. Beértem volna egy válasszal a kérdésre. De már rájöttem, nem olyan okos itt a többség, mint amilyennek kiadja magát. Csak idebök valamit, aztán mikor visszakérdez valaki, eltünik, mint szürke szamár a ködben.
2015. máj. 13. 23:47
 8/12 A kérdező kommentje:
(és ezt nem feltétlen a 2.hozzászólóra értem)
2015. máj. 13. 23:49
 9/12 veterán vas ***** válasza:
24%
Ha már voltál kedves minősíteni a válaszolók "okosságát", akkor azt is írjuk le, hogy a Te hozzáállásod is vitatható. Mert mit is gondolhatunk arról, aki föltesz négy db. fotót olyan gumikról, amelyek nyilvánvalóan nem hogy műszaki vizsgára, de még utcai használatra sem alkalmasak.
2015. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt atment a vizsgán úgyhogy ennyit erről. A kérdés becsmérléséről meg a hozzáértésről is. Kár idejönni trollkodni
2015. máj. 14. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!