Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto távirányítój...

Fiat Grande Punto távirányítója elemcsere után nem müködik. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Lemerült az elem a távirányítóban,kicseréltem és azóta nem megy. Írtak olyat hogy nyomjam le 5 mp-ig egyik gombot és ha villog engedjem el stb.. de nem reagált. Gyújtást is adtam rá de az se jött be.Egyáltalán nem is világít.

2015. máj. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
újra be kell tanítani a kulcsot!sajnos fiatnál nem tudom,hogy megy a dolog pontosan!hívj fel egy fiat szervízt,hátha megmondják,mert amúgy nem egy nagy was ist das....valószínüleg valóban csak a gombokat kell majd hosszan vagy röviden nyomkodnod,meg estleg a gyújtást ráadni,csak a sorrend lehet nem mindegy!
2015. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a távirányítón van led, akkor annak villognia kellene sztem, függetlenül attól, hogy tanítani kell vagy sem. Az elemek jó pozícióban vannak benne? Az érintkezőknél a forrasztás nem engedett el? Sajnos elég gyakori, hogy forrasztás enged el.
2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Forrasztások szerintem rendbe, már amennyire azt szemmel látni lehet. Elem jól van benne.
2015. máj. 5. 20:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen van led
2015. máj. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!