Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik a hűtőfolyadék...

Hogy működik a hűtőfolyadék kiegyenlítő tartálya?

Figyelt kérdés
A kérdéshez tartozóan az is érdekel, hogy ha feltöltöm min. és max. állás közé a hűtőfolyadékot, és 3 hónap állás (téliesített állapot, nincs használat) után a folyadékszint a min. állás alatt van. Ez beindításkor mennyire változik? Hengerfejes üzem állapotairól hallottam, de a révhiedelmet szeretném elűzni a segítségetekkel! Köszi a válaszokat előre is!
2010. febr. 22. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nah szóval a kiegyenkítő tartályon a maxal nemfoglalkozunk az azért van h nefollyon ki kanyarban. Amúgymeg szerintem repedt a cső vagy a hűtő vagy ereszt az ABA bilincs azért folyik el. Vegyél benzinkúton hűtőtömítőt rakd bele. Ha hengerfejes lenne akkor fehér füst jönne a kipufogóból és az olajbetöltö nyílás kupakján fehéres szmötyi lenne mivel ott csapódna le a pára meg minden cucc. Azthiszem ennyi
2010. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elfolyik valahol,és ezt az icipicike szivárgást kéne megtalálnod.Ez lehet gumicsőnél,fűtőradiátornál,esetleg lyukas lett a motorhűtő egy felverődött kavicstól A hűtőtömítő trutyit nem igazán ajánlom,mert az levegőre köt,és ha belül van egy légbuborékod pl a fűtőradiátorban,akkor ott bent csinál egy szép kis dugulást,és jó szar lesz a fűtés hatásfoka.Aztán cserélhetsz fűtőradiátort,mert ezt nem oldja semmi.

Saját tapasztalat.

2010. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utánatöltöm és ellenőrzőm a rendszert!
2010. febr. 23. 19:35
 4/8 omadjoe ***** válasza:
üssél bele egy nyers tojást a kiengyelítőtartályba, és a moci járjon üzemihömérsékleten! nem vicc! nálam bevált!
2010. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi? Nyers tojást? Ez ugye vicc...? Aztán mi történik olyankor, tönkremegy a motor? :)
2010. márc. 9. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vicc de ezt csak alkalmi megoldásnak használják mer ugye a forró hűtővizben megfő a tojás és eltömíti a lyukat....
2010. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omadjoe ***** válasza:

amugy a hütötömitö adalékot én is kiprobáltam, eredmény: hütö csere. teljesen tönkre ment, bedugult a hütö.

(elsö tojásos válaszoló vok)

2010. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottam énis ilyet meg belül a belső fűtést is szétcseszi.
2010. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!