Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Neo's robogómat lehet...

Yamaha Neo's robogómat lehet "felfúrni"?

Figyelt kérdés
Most hallottam erről a lehetőségről, de azt mondják, lehet, ezt már nem sokan csinálják... Szóval van ez a kb. 10 éves robogóm, nem igazán gyorsan akarok vele menni, inkább szeretném mindig tudni, hogy emelkedőkön nem lassul le majdnem a halálig és erre mondta egy idősebb pasi, hogy régen "felfúrták" a motorokat. Szóval lehetséges ez? Milyen kiadással jár?
2015. ápr. 30. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hengerfúrás? Létezik persze. Másik dugattyú kell bele. Amúgy felhívsz egy gépműhelyt és megkérdezed.

Őket ajánlom:

[link]

2015. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tábori bekaphatja, válaszra sem méltatott. Neked pedig kedves kérdező ... 70-es hengerszett, erősített tengely és csapágyak, giga karbi, tuning kuplung és vario, meg egy vastag pénztárca kell.
2015. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy először arra gondoltam, szerzek egy jogsit a B-kat mellé, 125-re, aztán mondták, létezik egy "kiegészítő jogsi", ami olcsóbb. Aztán kiegészítve azzal, hogy az ember vesz egy motort meg mittomén mennyi adót/biztosítást fizet... hát, ahhoz is elég vastag pénztárca kéne. Ezért gondoltam, hogy ez a felfúrás olcsóbb megoldás volna. Főleg úgy hogy nem száguldozni akarok, csak biztos lenni abban, hogy a közeli dombokon nem hagy cserben.
2015. máj. 1. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A B125 valami 40 körül lehet, nem olyan drága. A 125-ös meg nem fog ott hagyni a domb tetején, mint egy 50-es. A 70-es már felmegy tisztességesen viszont, ha nem akarsz jogsizni és egy valag pénzt költeni egy rendszámos 125-ösre, aminek az átírása is egy vagyon.
2015. máj. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.
2015. máj. 3. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!