Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 colos camping bicikli...

20 colos camping bicikli felgenbe belelehet fűzni egy dobfékes sachs agyat? és ahhoz milyen hosszú küllő kell?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a furatok száma egyezik a felnin és az agyon akkor semmi akadálya. Egyszer kerékpár szerviz csinált ilyet nekem (2000 Ft). Agyváltós, kontrafékes volt az agy. De idővel a választott alufelni tönkrement és egy Csepel Camping magyar gyártmányú felnivel magam cseréltem ki. Akkor ugyanazokkal a küllőkkel. A kerékpár szervizben próbálgatással állapították meg hogy a fűzéskor milyen hosszú küllő kell. Így távolról nem lehet biztos küllőméretet mondani, mert sokféle dobfékes Sachs agy van. De ha túlságosan kiállt a küllők vége a csavarokból, (pl. 5 mm-nél hosszabban) akkor sarokköszörűvel leköszörültem.
2015. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kb. mekkora volt a küllő amit bele raktak?
2015. ápr. 29. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
186 mm. De a kerékagyak küllőfuratainak osztókör átmérője más és más.
2015. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttam Sachs kerékagyat ami egy sebességes kontrafékes volt és kicsi volt a küllőfuratok osztókörének átmérője. Meg van nekem 2 sebességesben, annak egész nagy az osztókör átmérője. Ezért bizonytalan megmondani a szükséges küllőhosszat. Bevallom hogy nem nagyon tudnám megsaccolni hogy a kisebb kerékagy átmérőhöz mennyivel hosszabb küllő kellene. Ezért bíztam szervizre, mert akkor ott van nekik helyben a sokféle küllőméret a polcukon és választhatnak. Más javítást sosem bízok szervizre mert egyik szakmám gépszerelő. :))
2015. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítséget :)

nagy nehezen lett össze rakva a campingem és éppen egy sachs agyat szeretnék hátulra beleépíteni a fékezés és egyéb dolgok miatt is :)

2015. ápr. 29. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Van küllőhossz számító.

Ezeket olvasgasd.

[link]

2015. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már "csak" az adatok kellenek.

[link]

2015. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!