Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a kínai téli illetve nyári gumikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Találtam nagyon olcsón Antares grip-20-as márkát, aki használta vagy használja mit tud róla mondani? Konkrét márkákat is írjatok, mert német tesztek alapján nézegettem a kínai gumik között van néhány, ami nagyon jól szerepelt. És légyszíves ne csak azt írd le hogy "szar" hanem írd is le, hogy mik voltak a rossz tapasztalataid.
2015. ápr. 27. 10:44
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Triangle Talon, nyári: nagyon szép mintázatú, terszetős gumi, viszont a flexkorong sem vágja, olyan kemény (igen, ez túlzás volt). Szárazon is érződik hogy nem olyan az autó tapadása mint kellene, de amint nedves terepre tévedsz, úgy csúszik mintha gumi nélkül a felnin mennél. Előnyei: megtudtam, hogy a buszoknak a gumi miatt van az az érdekes hangjuk nagy sebességnél, régen a motorjára gondoltam, de a 235 széles Triangle ugyanazt produkálja. A másik, hogy megveszed a vadi új autóra a szett gumit és 20 évesen mikor kivonod a forgalomból még ugyanazzal fog menni jó mintázattal, sosem kopik el.


Ha a választott gumid annyira jö lenne, akkor a gyártó drágábban adná.

2015. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erről semmit nem tudok, de ahogy hallom, az utóbbi időben fejlődnek a sárgák. Cimborámnak Linglong Greenmax van fent, ő teljesen elégedett vele, pedig egy turbós BMW-n van. Havernak 535d-n van Triangle (így vette), ültem mellette, szárazon elég jól tapad, viszont zajos.

Szárazon kevés gumi szokott problémás lenni, általában vízen szoktak csúnyán leszerepelni az olcsó gumik.

Teszteket, értékeléseket nem találtál róla?

2015. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!