Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri első autónak 1 Lada...

Megéri első autónak 1 Lada 2107 venni? Nem sok pénzem van rá sürgös lenne

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem sokat használnám 50 kb se naponta
2010. febr. 23. 12:43
 12/18 anonim ***** válasza:
6 liter egy nap okés akkor holnaptól 324 a benzin 6x324x27 itt a havi bentined + még a kötelező meg ilyen apróságok nemrészletezem annyi van...
2010. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

22:51-nek!

Szívesen elviszlek vele!!!

Amúgy katalizátor nélküli! és semmit sem eszik szinte...meg volt kímélve mielőtt vettem! És igen ennyit mértem vagy tán a digitális fogyasztásmérőm csal? ?? hmm?

Tudod ha még életedben nem volt jó állapotú ladád akkor ne szólj bele mert soha nem tudod hol és mikor lep meg egy az úton...! Soha se feledd : Kis autókat se nézd le mert még kellemesen csalódhatsz bennük!!!

2010. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy kihegyezett kereklámpásom volt rengeteg ladás ismerősöm van egyiké sem ment 7-8 alá. Kíváncsi lennék hogy ha a tankról lehuznád a benzincsövet és egy literes üvegbe benzint öntenél h menne-e 17 kilómétert.
2010. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen menne 17 kilométert!

Most épp abban a helyzetben vagyunk hogy pénz alig van és a motorból kellett leszedni (az autó tankja teljesen üres volt talán ha 1 deci volt benne) a motorban 1,1 liter benzin volt és azzal mentünk be a hozzánk 15 kilométerre lévő városba és még haza is jöttünk!

És ez nem vicc!!! Mert lóvénk benzinre most alíg van

2010. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sokat eszik,de az életben nem kellesz szervizbe hordani!Garantáltan nem fog veled az út közepén megállni,ha pedig bármi baja lenne,az alkatrészek is sokkal olcsóbbak bele,mint bármilyen nyugati autóba.Ha hosszú távra tervezel,mindenképp ajánlom,nekünk is van egy 2107-es-egy Lada húsz-harminc évig autó!
2010. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja,most láttam;csak 1-2 évre...Annyira lehet,nem érdemes.Inkább valami kisebb fogyasztású autót:)
2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 JimKnox válasza:
Nekem egy 29 éves 07-esem van, kemény 8 litert eszik, nincs vele semmi baj. Annyit tudni kell hogy lennie kell a csomagtartóban egy szigetelőszalagnak, egy kombináltfogónak és egy csavarhúzónak. Ezekkel minden javítható. Ha komolyabb baja is lenne, nagyom maximum 40-50 ezer forintból javítható ellentétben a teleelektronikázott új "szarokkal" ebben még van anyag, totál megbízható.
2018. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!