Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is beszoktátok a BMW-t a...

Ti is beszoktátok a BMW-t a garázsban indítani, és hallgatni a hangját, meg nézni az autót, és gyönyörködni benne?

Figyelt kérdés

Életem legjobb döntése volt.

Szeretem a hangját, ahogy megy, és ahogy kinéz.

Sokszor csinálom hogy a garázsban beröffentem, és egy kicsit ledundizom, hogy duruzsoljon.

Csak én hallhatom.

HA nem tudok betelni vele, fellövök egy selfit, a face-, és várom a like-kokat.

Ti is hasonlóképpen szoktátok a saját kocsitokkal?



#autószeretet
2015. ápr. 21. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__673..


Szerintem most már álljál le, nem csak Te és a BMWd vagytok világon.

2015. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések miatt szégyellem időnként, hogy BMW-m van!
2015. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Az ilyen kérdések miatt szégyellem időnként, hogy BMW-m van!"


Miért szégyelled?

Milyen van pontosan?

2015. ápr. 21. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az ilyen és hozzád hasonló hülyegyerekek alapján szoktak megítélni minket BMW-seket itt Gyakorin, meg úgy az egész országban is.

Te még BMW közelében nem voltál, maximum a legszebb álmaidban, éjszakai magömlés közben. Csak két rárántás között erre élvezkedsz egy anonim oldalon, hogy hátha valaki elhiszi hogy nagy ember vagy.

De pozitív válaszok és a téged istenítők helyett csak a trollokat fogod bevonzani, akik porig oltanak.


Nem tudom miért jó érzés ez.

2015. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amúgy nem szép dolgokat írtál rólam.


"Te még BMW közelében nem voltál"

Nemrég jöttem be a garázsból, miután lemostam, kicsit hallgattam benne zenét.

2015. ápr. 21. 19:29
 6/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

Már így is az terjed a nagyvilágban, hogy a BMW-sek a legbukóbbak az utakon.


Sajnos a BMW-sek megítélésén az ilyen jellegű önimádó kérdések, cseppet sem javítanak.


Nyilván a legtöbb autó tulajdonos márkától és típustól függetlenül, aki nem csak eszköznek tekinti az autóját amivel eljut A-ból B-be, az büszke és odafigyel a gépkocsijára.

2015. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ilyent szoktam:

[link]

2015. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy az ilyen és hozzád hasonló hülyegyerekek alapján szoktak megítélni minket BMW-seket itt Gyakorin, meg úgy az egész országban is."


Miért, számít valamit, hogy a gyakorin mit gondolnak? Ugyanúgy az internet pöcegödrének az egyik sz..darabja a gyakori, mint az index meg az origo és ezeknek társlapjai (én is csak a gőzt levezetni jövök ide). Legalább akkora szenny alakok ítélnek el titeket, BMWseket, mint amilyennek titeket gondolnak. Szóval nyugodj meg, a normálisabja nem fog lenézni minden BMWst csak azért mert van néhány ilyen beteg ember.

2015. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Szóval nyugodj meg, a normálisabja nem fog lenézni minden BMWst"

Sok embernek van ilyen kocsija.

Az hogy ide írt olyan, aki nem tetszését nyilvánította ki, erre azt mondom, szólásszabadság van, persze kulturált körülmények között.

2015. ápr. 21. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Hipermiler ilyet nem csinál, ha hegyen parkol, akkor a hegy alján indítja be az autót, ha BMW, ha nem.

Mondjuk BMW-ből csak motor van a háznál, de mi is elégedettek vagyunk a járműveinkkel. Én is örülök, ha látom az enyémet, néha szólok hozzá vagy megsimítom, de selfie és beindítás nincs a pakliban. Ha majd lesz pénzem, megyek vele, igazából mindkettőnknek az a legjobb...

2015. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!