Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 40 éves pasihoz illik-e a...

40 éves pasihoz illik-e a Mini Cooper?

Figyelt kérdés
Kozépkorú jólszituált, sportos pali vagyok, akinél már pont nem számít egy forintot sem, hogy ki mit gondól róla. Azért mégis érdekelne, hogy milyen eros a fejekben a "Mini az csajos autó" sztereotípia.

2015. ápr. 18. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó hozzá.

Én inkább mondanám jól szituáltnak abban a kocsiban, mintha valami bmw m5-be ülne...

(bár én spec bírom a bmw-t, de attól még tudjuk milyenek akik abba ülnek)

2015. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Ahhoz képest hogy nem számít senki vèleménye, mégis itt tudakozódsz.

Ha meleg vagy akkor teljesen jó a mini. Amúgy annyi pénzbõl inkább már autót vennék, de te tudod...

2015. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy meleg vagyok. Volt már sok jó autóm Porschék, BMWék, de ezek városban inkább nyűgösek, nehézkesek, amíg a Mini nagyon ügyes.Nekem ez teszik ezért van ez. Nem a szomszédnak vettem megmutatni, vagy hogy idegeneben jó benyomást keltsek. Ez tetszik, ez van.
2015. ápr. 18. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Én maximum a klasszikus, Mr. Bean féle Minit venném, negatívos felnikkel, odafigyelve rá szép autó tud lenni, na abban lenne egyéniséged. A legújabb Miniknél szerencsére kezdenek átmenni a lányosból simán fiatalosba, bár nekem akkor se kéne. 40-es fazonként pedig érdekesen néznél ki egy amúgy teljesen más korosztálynak szánt autóban, de nem akarlak befolyásolni, ha neked tetszik, akkor hajrá!
2015. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg, Istenes Bencének is ilyen van :D
2015. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom kicsoda, de a Mini már megvan.
2015. ápr. 18. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ganxtának is minije van.

Használd egészséggel.

2015. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet csinálni nagyon nőiesre, de férfiasra is. A felnin meg a színén múlik. Például én most akarok venni egy cooper S-t és full feketére festetni meg 18-as felniket dobni rá, az szerintem nem túl csajos! Mint ahogy a 7.6 masodperces 100km/h-ra valo gyorsulas sem ;)
2016. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2

Fejezd már be... A kérdező NEM meleg. Teljesen szükségtelen belehozni a témát, mert SEMMI KÖZE a drágalátos világértelme közösségedhez...


#8

Egyetértek veled. De egy nőnek is lehet fekete kocsija, mint ahogy egy férfinak is. Én kicsit a Smart kocsit tartom furcsának, mert szokatlan a látványa, de ettől eltekintve gondolom nem rossz. Persze bele is kell férnie a tulajdonosnak.

2022. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!