Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelők miért a mocskos...

Autószerelők miért a mocskos ruhájukban ülnek be és az olajos kezükkel taperolják össze a kormányt, váltót?

Figyelt kérdés
Nem kéne letakarni és befóliázni ezeket? Idáig 6 különböző helyen voltam és sehol nem csinálták.
2015. ápr. 15. 13:17
 1/6 kovpet ***** válasza:
Az én szerelőm nem ilyen, de ha ilyen lenne, akkor már nem ő lenne a szerelőm.
2015. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert bunkók.A BMW-nél még ki is takarítják az autót,és le is mossák,nemhogy tiszta olaj az egész.Leginkább a mezei "autószerelőkre"jellemző ez.
2015. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trafó1 ***** válasza:
Nem fog átöltözni a kedvedért, én is kaptam vissza mocskosan az autót, a kesztyűt még sokan nem ismerik, azért jobb helyeken már figyelnek az ilyesmire is.
2015. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

'Nem fog átöltözni a kedvedért,'


DE IGEN, AT FOG. Azert fog atoltozni, mert egyszer kapom vissza az autot olajosan, porosan, soha tobbet nem megyek hozza es mindenkit lebeszelek rola, hogy odamenjen.


Ha annyira nem 'fussa', hogy egy 10 forintos nejlont rahuzzon az ulesre meg kesztyut huzzon, ha mar muszaj a szereloruhaban beulnie, akkor sporol az mason is: megveszi a teszkos olajat es betolti ahelyett, amit vittel neki, hogy mast ne mondjak...


Ezert nem kell sufniszervizbe jarni.

2015. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Átöltözni nem fog annyiért, hogy beindítsa az autót vagy kiálljon vele. Viszont vannak nagyon célszerű nejlonhuzatok az ülésre, a padlóra is lehet csomagolópapírt tenni - csak éppen Maszek Jóskabá ilyenekkel nem törődik. A "téeszbe" vagy "afitnál" szocializálódott sufniszerelőkben még az él, hogy az ügyfél örüljön, ha egyáltalán megjavítja az autóját (a hiánygazdaság diszkrét bája), az azóta felnőtt falusi mekkmestereknél pedig az a lényeg, hogy óccsó legyen a javítás, az autó állapotán meg sokszor nem ront az sem, ha beleborul a kanna fáradtolaj.
2015. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem átöltözni kellene hanem fóliát húzni az ülésre.

Na mindegy is, amíg nem okvetlenül kell a szerelőknek lasszóval fogni az ügyfeleket addig lesznek ilyen prosztók a szakmában.

2015. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!