Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ez a Hondával?

Miért van ez a Hondával?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látom, hogy fikázzák a Civiceket, főleg küldöldi oldalon, mém szinteken is, de sosem értettem miért. Olyan mítosz lett belőle, mint mondjuk abból hogy a TDI füstöl, de nem bírok rájönni hogy a Hondával mi a baj.

2015. ápr. 13. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mindenkivel leállnak keménykedni (tisztelet a kivételnek).

Múltkor is leállt mellém egy Civic a szokásos nagykipu, ültetés, tyuninglökös egyszóval bojrészer.

Namost mivel az én autómon semmi tuning nincs kívülről ezért azthitte könnyű lesz neki. (2.0T 192 ló)

Hát nem lett.

Lámpától lámpáig nyomtuk a következőnél már nem nézett át.

Nem fikázom sem őket sem a TDI-seket, de szerintem gáz amit páran művelnek egymással főleg.

2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás is tartja, nem rendes lányt nehéz találni, hanem Honda Civicet gyári kipufogóval.
2015. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy tipikus hülyegyerek kocsi lett, viszont ha találsz belőle egy tuningmentes, jól karbantartott példányt, akkor az főnyeremény lehet! :)
2015. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Civic utálat Amerikából indult, mert ott ez a kocsi olyan árban van, mint nálunk egy régi Swift, és gyorsan jampigyerekek egyik kedvencévé vált. Aztán kijött az első Halálos iramban, aminek hatására elkezdék őket orrba-szájba tuningolni, ami a költségvetés szűkössége miatt kimerült az optikai szétbarmolásban, a vágott rugóban és a kályhacsőkipufogóban. Emiatt alakult ki ez a Hondás sztereotípia, ami gyorsan átgyűrűzött hozzánk is. Kicsit sajnálom, mert a Civic egy rendkívül jó gép, csak már a legtöbbet szétalázták.
2015. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül tartalmas válaszokat. Így már minden világos, a sok igénytelen optikai tuning, hozzáadva egy DAF kipufogódobbal. Amúgy apámnak volt céges Civice, szóval onnan ismerem valamennyire. 98-as volt, olyan tipikus japán autó, gyári volt persze és nagyon szerettük, meg aztán a Honda nem valami szar márka, ezért nem értettem ezt a sztereotípiát. :)
2015. ápr. 14. 15:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!