Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Mégane Grandtour-ről?

Figyelt kérdés
Egy 2004-es, 1.9-es diesel, 200ezer kilométeres Méganet szeretnénk venni.Mi a véleményetek róla?(fogyasztás,alkatrészek ára,meghibásodások,kényelem,stb)Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 9. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a 2-es Mégane
2015. ápr. 9. 21:53
 2/3 anonim válasza:

Nekünk 2007-es, 1.6-os benzines van, kb. 90ezer kilométerrel. Ezért a fogyasztásról és egyebekről nem beszélek, mert nem összehasonlítható.

A belső tere nagyon tágas, rengeteg cuccot elhozott már tetőcsomagtartó nélkül, az ülések kényelmesek.

Eddig még nem hagyott minket cserben útközben.

Ha van valami + kérdés, keress nyugodtan.

2015. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekünk volt egy ilyen, de az szerintem valami gyári hibás példány lehetett mert elég szar volt. A deviza hitel miatt csak 270 000km-nél tudtuk eladni. Tehát először ami a legjobban fájt hajtókarcsapágy megadta magát. ezt egy bontott motorral orvosolni tudtuk. az "új" motor 25 000 km után szintén hajtókarcsapágyas lett és megette a turbót is. ez enyhén szólva sem volt olcsó. ezek mellet jöttek az apróságok hogy a gyári alufelnit nem egyszer kellet esztergáltatni mert tojás alakú lett a magyar utaktól. A futóművet is felkellet újitani nem egyszer. Bármikor produkálhatott olyat hogy nem indul, mert letiltott az immo. Ezt általában egy akkusaru levétel orvosolta. Aprópó akku, általában ha több mint 1,5-2 hetet állt akkor lerohadt az akksi. A generátort többször javítani kellet. Mire eladtuk nem nagyon volt benne olyan elektromos kütyü ami műkődőtt,pl. tempomat, elektromos ablakok(meleg ciki volt, mert a klima sem volt a topon) elektoromos napfénytető. az automata ablaktörlőt meg lámpát nem is említem mert az már újkorában sem nagyon műkődött. Akkor az ABS csatlakozó szétrohadt ezért nem műkődött. A légszákcsatlakozója az üléshuzogatástól mindig szétcsúszott. Ez és további sok "mágikus" hibakód miatt a műszerfal úgy világított mint egy karácsonyfa. És akkor még nem is említettem a vizeket mert az mindig volt a kocsiban. Esőben beázott a két hátsó ajtónál. Jó időben a klima kondenzvize fojt be az utastérbe. Most így hirtelen csak ennyi jutott eszembe. ez nem jelenti azt hogy te is egy ilyen szart fogsz ki. Csak nekem ez a tapasztalatom ezzel az autóval. Hogy jót is mondjak viszonylag keveset eszik, és erős a motorja(már ha elindul). és viszonylag nagy benn a hely (bár elöl a magas embereknek kényelmetlen a rövid ülőlap, továbbá 5 ember elég neccesen fér el benne, de 4-nek akár kényelmes is lehet)
2015. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!