Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi swift kp-ba, vagy kis...

Régi swift kp-ba, vagy kis hitellel új swift (2006 utáni)?

Figyelt kérdés

csak mert azt mondják az olyan autókra úgyis ráköltik még egyszer a vételárat, ami cserében az autó összértékében sem jön vissza


pestről kéne győrbe járni nyárra egy gyakornoki állás miatt


2015. ápr. 6. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

autóra hitelt felvenni szerintem nem éri meg.

Olyat vegyél amilyenre tellik.

Autónál a lényeg hogy guruljon.

És autót nem évjárat szerint veszünk, hanem állapot szerint.

Meg kell nézni mit veszel meg.

csak a sznobok vesznek új autót még akkor is ha belerokkanak utána anyagilag a törlesztésbe.

2015. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vizéli László ***** válasza:
100%
Kérdéses hogy mennyi kp-d van, mennyit kéne az újabbra felvenni, hány évre, mennyit kell havi szinten fizetni rá. Ha nem vészes a törlesztője be tudod vállalni hogy minden hónapba gond nélkül tudod fizetni akkor én az újabbat venném, amit ha kifizetek, még jópár évig kopó alkatrészeken kívül komolyabb baja nem lenne. Ráadásul azért csak modernebb, fejlettebb teknika.
2015. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


mondjuk van ez


régi swiftből most nem is találtam olyat ami tetszene de nagyjából 300 ezer körül vannak


most megyek vele 2 évet az értékesés nagyjából hasonló lesz, de azért az új generációs mégiscsak más

2015. ápr. 6. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
300 ból egy 15-20 év körül swiftet lehet kapni. én inkább így tennék mintsem hogy hitelt vegyek fel. előtte azért nézesd át, ne hogy valami lepukkant ócskavasat fogj ki.
2015. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó, csak nemmondthatom be a melóban, hogy bocs de széthullott a kocsim, majd megyek busszal
2015. ápr. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!