Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri tuningolni? PL nagyobb...

Megéri tuningolni? PL nagyobb kerekek ültetés foliázás meg hasónlok

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 20:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl lada 2107 meg többi autókAT
2010. febr. 18. 20:33
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
megéri? hát nem fogyaszt tőle kevesebbet és a biztosítás is több lesz rá
2010. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Idéntől a körbefóliázásért műszaki megvonás jár, érdemes elgondolkodni az első üvegek fóliázásról!
2010. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak ha sok pénzed van :) Én akartam az én 206-osomat, de tovább számoltam és nem éri meg.

Bár én olyan ember vagyok, hogy inkább működjön, mint csilli-villi legyen.

2010. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen tuningról van szó?

igen, egyáltalán nem mindegy, hogy egy műanyag deszka szpójler meg kívánságlista az első ajtón, plusz egy kivágott kájhacső és a kerekek meg nem tudnak 5foknál jobban elfordulni mert beleérnek a kerékjárati ívbe.


Vagy


Külsőséget hagyod, és belevágsz egy MV6os omega motort váltót és fékeket. Osztán usgyi. Rá egy kellemes matt fekete festés és 17es kerekek (mivel ekkora fékek kellenének rá).


Árban mindkettő hasonló, csak munkában és érdemben van irgalmatlan nagy különbség.

2010. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Normálisan nézen ki a motort aszt nem naon akkarom piszkálni hifit mmeg a külsejét sportosabra és normális legyen minden jól működjön meg szabályos bocs a helyes írásért
2010. febr. 18. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
20:39nek: milyen biztosítás?? am a fóliához műbizonylat kell
2010. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Én pont a külsőre utazom, nagylökös, nagyfelni, sportkipu, stb.. persze vannak akiknek tetszik és van akinek nem, de kinek a pap kinek a paplan
2010. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link] <- nézd meg!


Ne nyúlj hozzá csak ha ízlésesen mcsinálod!


Egyébként én max fóliát rakatnék utcai autóra, semmi más optikai tuning..


Minden menne a motorra :)


[link] amiből leültetnéd meg minden szart megcsinálnál rajta azokból vehetsz a motorba cuccokat

2010. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha 2107-ed van és azt szeretnéd tuningolni akkor tudok mit ajánlani ,de ha mást akkor gondolkodj el a leírtakon!

Nekem 2105-öm van a nyáron szeretném megcsinálni az elképzelésem:

A kerékjáratot nem bántom ültetés nem lesz mert feleslegesnek tartom, ha nagyobb kerekeket rakok rá nekem 15-ös sárvédőig érő felni az igényem, egy szép festés és letisztult külső, zár eltüntetése az ajtókból ,csomagtartóból... enyhe fekete fóliázás (persze bizonylattal),lökhárítók nélkül,lexus lámpa,első projektoros lámpa,sport tükrök... A belsejét is szépen meg szeretném majd csinálni fekete-piros design-el!

a külsőt illetően német stílust szeretnék (brutál vadállat úthengert) :)

Remélem összejön :P

2010. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!