Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a szélvédőre festek egy...

Ha a szélvédőre festek egy fekete csíkot biztonsági övnek, az jó?

Figyelt kérdés
Amúgy mindig be szoktuk kötni magunkat, de ha valaki mégis elfelejtené és nem akarnám hogy megbüntessenek, akkor ez megvédne a büntitől vajon?
2015. márc. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Melyik büntitől? Amit a szélvédő okoz, mikor felkenődsz rá? Attól nem véd.
2015. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Szab.sértési bírság csak, és közeli hozzátartozóidra akik vezettek nem vagy köteles terhelő vallomást tenni.

Ez nem gyorshajtás.

Most mondják meg egy képről, főleg ha uv fólia van a szélvédőn. :)

2015. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam semmi se változott, tartom a normál tempómat országúton (110 óra szerint), a pofátlan táblákat (30-60) meg eddig se vettem észre (véletlenül)
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

1. Ne a szélvédőre, hanem kapható olyan póló, amin van csík keresztben. Olyat vegyél, te mestertroll.


2. Próbáld meg majd a fizikát is ilyen trükkösen átverni ezzel a módszerrel, amikor egy balesetnél meghalsz miatta, de előbb a kocsiban ülő szeretteidnek is eltöri a gerincét az előrelóduló tested.


Például itt egy szemléletes videó, hogy hogyan ölöd meg magadat meg a szeretteidet ezzel a nagyon okos hozzáállással: https://www.youtube.com/watch?v=e6Qhmdk4VNs


További jó tanács: Ha egyszer halálos beteg leszel, akkor az életmentő gyógyszerért se menj el a patikába, mert az fárasztó! Hanem inkább csak csinálj egy hasonló gyógyszeresdobozt otthon.

A háziorvost majd jól átvered vele, azt fogja hinni, hogy az igazi gyógyszert szeded, te meg majd büszke lehetsz magadra, hogy milyen okosan átverted.

2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Ha a szélvédőt befested, azért is bírságolnak, jobban teszed ha lefóliáztatod a hátsó részt, mert akkor szinte lehetetlen észrevenni az övet.

Az biztonsági öv figyelés nem is automatikus.


Többeknek: szerintem senkit se érdekel a demagóg, agymosott szöveg a kirepülő testekről, halott családtagokról, mindenki úgy hal meg ahogy akar, és közben azt öl meg, akit akar!

2015. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy mindig be szoktuk kötni magunkat. :) A póló is jó amúgy, tetszik. :) De tényleg beszoktuk és a gyerekeknek is mindig szólok, sőt az anyósnak is én kötöm be! Mert már volt olyan, hogy a kalaptartóból előre repült a banán, el tudom képzelni mi lett volna, ha nem vagyunk bekötve. De ez az új fajta kamera rendszer megmozgatta a fantáziámat...
2015. márc. 27. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

"De tényleg beszoktuk és a gyerekeknek is mindig szólok, sőt az anyósnak is én kötöm be! Mert már volt olyan, hogy a kalaptartóból előre repült a banán, el tudom képzelni mi lett volna, ha nem vagyunk bekötve. De ez az új fajta kamera rendszer megmozgatta a fantáziámat..."


Na akkor jó, nagyon helyes. Csak így tovább!

A banános példa nagyon jó.

2015. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fekete csíkot.... aztán majd mindenki pontosan egy szögből fog csak az autóra nézni ugye?
2015. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!