Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway focus mért világít az...

Keeway focus mért világít az olajlámpa?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a gondom lecseréltem az olajat a robogóba mert többféle olaj volt egymásra öntve benne. úgy engedtem le az olajat hogy lehúztam a csövet és megvártam még kifolyik elég rossz állapotban van a cső meg koszos is volt és miután feltöltöttem beindítottam világított az olajlámpa mentem vele pár kört aztán elaludt de húzom neki megint kivillan egy idő után megint elalszik lehet hogy kosz került a csőbe és nem kap elég olajat? köszi a válaszokat
2015. márc. 26. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:
az a baj azt se tudom hogy kell az olajcsövet kicserélni vagy honnan tudom meg hogy tönkrement az olajpumpa?
2015. márc. 26. 15:37
 2/8 kata kata ***** válasza:
2T vagy 4T ?
2015. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2T
2015. márc. 27. 14:10
 4/8 kata kata ***** válasza:
Azért villan fel néha mert vagy kevés benne az olaj a tartályban,vagy nem állt vissza még (felakadt) a jeladója a tartálynak.Ez a kontroll lámpa nem jelzi,hogy működik vagy sem az olajpumpád.Csak a tartály közeli kiürülését jelzi.
2015. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ:) és azt honnan lehet tudni hogy esetleg behalt az olajadagolója?
2015. márc. 28. 12:40
 6/8 kata kata ***** válasza:
Abból,hogy megragad(besül,megszorul) a dugattyú,motor.
2015. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg jó lett volna a csőlehúzás után a pumpát légteleníteni.
2015. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a karbirol lehúzod az olajcsövet, gázt adsz a motornak és kb 2 mpercenkét könnyezik a cső vége, na akkor jó a pumpád.Ne felejtsd el visszadugni!
2016. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!