Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol kéne keresgélnem autószere...

Hol kéne keresgélnem autószerelés témában?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy hogyan tegyem fel a kérdést, mert az előbb törölték, (megmagyarázhatatlan okok miatt), mikor ezt másképp fogalmazva kérdeztem.


A lényeg, hogy szeretnék minél többet megtudni az autók működéséről és javításáról, mert sok mindent csak "úgy találomra" csinálok, illetve nagyon sokat szívok vele, mire sok próbálgatás után valami sikerül.


Nincs senki ismerősöm, se rokonom ilyen téren.


Milyen oldalakat ajánlanátok?


2015. márc. 25. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Fass&opók lassan mindent törölnek, nem csoda, hogy alig van ember az oldalon.


Legjobb márkafórumokon nézegetni, specifikusan az adott típust. Szerelési könyveket leszedni hozzá. Youtubeon is van sok tutorial, how to. Én onnan tudtam meg, hogy milyen lehetetlen helyeken rohad az autóm pl. Vagy, hogyan lehet mondjuk egy szériahibát megszüntetni.

Mielőtt nekifogsz beírod keresőbe, nagyon sokan feltesznek komplett folyamatokat, mondjuk váltóolaj, motorolajcsere, fékbetét, tárcsa, meg persze bonyolultabbakat is. Fojtószelep tisztítás, gyertya, kábelcsere, milyen szerszám hányas kulcs kell hozzá, stbstb.

Először nagyon szoptam én is mikor találomra nekiugrottam. Most már mindig utánanézek előtte. Ha idősebb autó, 100%, hogy van valami róla.

2015. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!