Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 es robogó bemelegszik és...

50 es robogó bemelegszik és elmegy az ereje miért?

Figyelt kérdés
ez 1 Pözsó trekker 2 50 es robogó és ezt egyik napról a másikra kezdte el csinálni mármint eddig is volt 1 minimális teljesítménycsökkenés hidegen ment 75-78 az aztán bemelegedett és 60 at de azt is legalább jól volt ereje stb 2 napja kezdte el azt csinálni hogy 5 perc menet után bemelegedett és a hangja átment ilyen elég csúnya röcögősbe és teljesen el ment az ereje full gázon egyenesbe alig megy 30 at és elindulni is alig akart ma reggel meg már első indításra is ilyen volt és hidegen is ugyanezt csinálta kipucoltam a karbit légszűrőt cseréltem gyertyát de semmi ugyan az.... van benne 10 000km és volt már egyszer generálon mi lehet a baja?? bármi tippet segítsége nagyon szépen megköszönnék pls help!!!

#hiba #robogó #peugeot tkr
2015. márc. 19. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok benzint kap. Vagy a szivató akad fent, vagy a fúvóka nagy bele.

Én szivatóra gyanakszom, enyémmel is ez volt, autómata szivatós és fennakadt.

Hidegen jól indul, megy szépen, jóerőben van, melegen viszont gyengusz.

Bontottan vagy újonnan keress hozzá 2-3 ezer forintos tétel, viszont nekem elég volt csak szétszedni és kitakarítani.

2015. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Épp azért recseg mert sok benzint kap. Gondolom nyélen füstöl is (melegen)
2015. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom köszi szépen a választ!
2015. márc. 19. 16:31
 4/9 kata kata ***** válasza:
2015. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy inkább elment az erő belőle, vagy nem jól lett fúrva, vagy nem is fúrtak a blokkján, és kellene vagy olyan csinálta, aki nem jól érti és vmit elbas*zott.
2015. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is jártam így, de nálam a rossz minőségű benzin volt az ok.
2015. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szétszedtem most már az egészet szinte mindent megpucoltam minden elektronikát ellenőriztem már amennyire én azt tudtam műszerrel de semmi ugyan azt csinálja :(
2015. márc. 20. 09:57
 8/9 kata kata ***** válasza:
Kompresszió van még abban a robogóban?Gyűrű nem tört el,nem annak a hangját hallottad " röcögős"?
2015. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én Peugeot nak ugyan ez volt a baja, ment mint bivaly, igy kompresszio kizárva, aztán erő zéró és szószerint nem birt melegen elindulni-megoldas a karburátor tüszelep volt hiaba volt jo a szint amikor járt a motor már a rezgés miatt nem zárt el jól. Azota nagyon jó
2015. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!