Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyiket választaná, bmw...

Ki melyiket választaná, bmw x5, e90, vagy e60 kb 2004 ből? Ha lehetséges indoklással a választ.

Figyelt kérdés
Bmw
2015. márc. 16. 03:47
 1/6 anonim válasza:
Dacia Logant. Csak mert.
2015. márc. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi....
2015. márc. 16. 06:32
 3/6 anonim ***** válasza:

E60.

Egyik kedvenc BMW-m.

Nekem az első szériás X5 nagyon nem jön be, az E60-as pedig 10+ éve még ma is hódít a formájával.


Öregedő prémiummal vigyázz mint a tűzzel, egy rossz választás százezres-milliós pluszköltségeket jelenthet!

Alaposan nézesd át, szerintem a 3 millió környéke reális egy 2004 körüli E60-ért.

Ebben a kategóriában nem ritka a 3-400 000 km-es futás sem, szóval alaposan nézelődj. Bár ne az órára hagyatkozz, hanem a belső állapotára.

Van olcsóbban meg drágábban is, de míg az előbbi pénztemető, az utóbbi lehet kicsit túl van árazva.

2015. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, értem mit mondasz most egy e46om van. Azért jött szoba az x5 mert ezek a jó magyar utak még a fekvőrendőr, a tököm tele van az aoacsony autóval.

Az első szériás faceliftre gondoltam. De persze a másik kettő típus is nagyon tetszik.

2015. márc. 16. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ebből a háromból kell választani akkor E90.

Indoklás: X5 parasztvakítás, terepre nem jó, városban meg minek a virtuális faroknövelésen kívül. e60 meg szimplán nem tetszik (de tudom ezzel egyedül vagyok:)). Felesleges ekkora böhöm dög szerintem szintén. Inkább egy mozgékonyabb filigrán kocsi. Coupe mondjuk

De lehet sokkal jobb autót is venni ennyiért

2015. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a felsoroltak közül egyiket sem venném,mert annyira túl vannak árazva,hogy ennyiért más márkánál 2004es évjárat környékén,sokkal jobbat lehet venni....állapotra,meg felszereltségre is
2015. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!