Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekben a Golf 3-akban vagy...

Ezekben a Golf 3-akban vagy régi BMW-kben szinte mindig ilyen rosszarcú, lecsúszott 35-40 éves embereket látni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Ezek ilyen alsóbb kategóriás bűnöző féleségek lehetnek, vagy aljanép tehát gondolom a legalitás határán lavíroznak? Nem vagyok előítéletes, de tudjátok vannak olyan emberek, hogy ránézel és látszik rajt, hogy ez nem tisztességes, járásából, viselkedéséből látod, hogy ezzel nem jó kezdeni. Érzed, hogy valami kétes úton szerzi a pénzt. Inkább a közelébe se mész.

Ezek az emberek mivel foglalkoznak? Mert lerí róluk, hogy nem munkából élnek, de amivel csencselnek azzal se sokat keresnek, mert különben lenne normális kocsijuk.


2015. márc. 14. 22:00
1 2
 1/12 petizacc ***** válasza:
Én meg az általánosító barmokat nem bírom elviselni! Tudod, aki rád néz és rögtön úgy ítél meg, hogy egy hangyafasznyit is ismerne! Lerí róluk, hogy csak más dolgával képesek foglalkozni, abba beleszólni, de azt nem veszik észre, hogy saját maguk mekkora csődtömegek, mert különben lenne normális életük.
2015. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Láttam ma vagy 10 3-mas Golfot meg vagy 10 öregebb BMW-t.

Láttam bennük fiatal srácot, a másikkal fiatal csaj volt, de láttam középkorú nőt, sőt, az egyik BMW-t egy tata vezette. Na ezek vajon mifélék? Tuti álcázzák magukat.

2015. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
valami sumákolás lehet, de ki tudja, elve aki ilyen felső kategóriás kocsiakt vesz nem suzukit az megkérdőjelezhető honnan szedte rá össze a pénzt, nav helyébe vizsgálnám az összes, Audi BMW mercedes Vw tulajt jövedelem, stb
2015. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó. LOL Egy félmilliós autó tényleg marha nagy vagyon.
2015. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég durván általánosítasz.

Nem minden az, aminek látszik.

Nem csak lecsúszott maffiózó ülhet régi BMW-ben, és Suziba se csak a csóró proli ül.


Előbb megvennék egy régebbi BMW-t mint egy újabb p.csrakétát, meg is tettem.

Jó, magyar mentalitás meg etc., etc., ezer oldalon keresztül lehetne magyarázni és belemerülni.

De ki ne szeretne beülni egy jó autóba, mégha az régebbi is?


18 évesen elmondhatom magamról, hogy van egy GYÁRI állapotú E39-esem már közel egy éve, amit még a márkaszervízben is megdícsértek. Ilyen korú "gyerekektől" általában a lefingott 316-osok mennek hozzájuk, amikhez nem értett a Béni bácsi, és inkább betolták a márkaszervízbe.

Nem közlekedek állat módjára, saját zsebből tartom fent, és imádom.

Nem vagyok egy maffiózóalkat, és nem pénzt behajtani járok vele. Hanem suliba meg a dolgaimat intézni.


Ismerek olyan alvilági alakot, aki nagy Zafirával jár. Mégis félnek tőle, mint a tűztől.


Nyilván vannak szimpi/unszimpi fazonok, ne ítélj elsőre úgy hogy fingod nincs az életéről.

2015. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért a kérdezőre is kíváncsi lennék, "látszik rajt"...

Valami taplófalvi suttyó lehet, aki az apja citroen picassójában feszít(ene) és leszorította egy BMW-s figura, most rossz kedve van.

Vagy valami jólfésült apuka, aki reggel 8-tól du 4-ig bent van az üzemben, meggürizett a suzuki igniséért, és most azt hiszi, vitte valamire az életben.

Apuci, ne dühöngj, mert elver valami VW-s....

Vagy Opelos, pl én. (41/F rosszarcú)

2015. márc. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de a kérdező eltűnt, bátor legííny lehet. :D
2015. márc. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dörmögő ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=m9fkA3oXyOA



Gondold végig ennek a reklámnak a mondanivalóját.

2015. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy előítéletes, de szerinted ezeket az autókat piti bűnözők vezetik.

A másik, hogy leszel te még 35-40 éves és megnézném majd, hogy te mennyire leszel szép.

Az anyagi helyzet meg nem látszik az arcán senkinek. Az meg, hogy milyen autót vesz, 50%-ban anyagi helyzet függő, az emberek másik 50%-a meg azért nem vesz drága autót, mert felesleges pénzkidobásnak tartja.

Ha már BMW, nézd meg a fő tervezőjük képét (Adrian Van Hooydonk) aki egyesek szerint úgy néz ki, mint egy hajléktalan, akit öltönybe bújtattak.

2015. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző voltam, ne vedd nagyon magadra kérdező, csak ne ítélkezz a külsőségek alapján, mert egyszer te is meg leszel ítélve, de nagyon és nem fog jól esni. Ez a karma.

Nekem is egy öregebb autóm van, de más márka. A lényeg, hogy erős autó és nekem pont az tetszik, újabban már nem gyártják. Vehetnék újabb kiadást is belőle (ami nem annyira tetszik), de feleslegesnek tartanám, a 10+ éves autóm is jól szuperál. Látod nem új autóm van és mégsem vagyok olcsón csencselős, vállalkozok és a szorgalmamtól és az aktuális megrendelésektől függően megkeresek akár egy millió forint adózás utáni összeget is egy hónapban. Mégis 10+ éves, de szépen tartott autóm van. Látod, látod.

2015. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!