Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üres festékes spray felnyitásá...

Üres festékes spray felnyitásához kérnék szakszerű tanácsokat?

Figyelt kérdés

Vagy lehet borotvahabos doboz is. Tudom "még üres állapotban sem szabad felnyitni". Én mégis megtenném, hogy tudnám ezt kivitelezni?

Csináltatok már ilyet?


2015. márc. 13. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélnek itt sokan.

Mi egy időbe elég sok sprays flakont nyitottunk fel, csövek köré tekertük, erősítés és védelem gyanánt.


Ezek főleg féktisztítós flakonok voltak.

Amikor teljesen kiürült, tehát gáz sem jön belőle, egyszerűen felszúrod, aztán flexel a 2 égét levágod szépen. ( Mi így csináltuk mindig )


Soha semmi probléma nem volt belőle, autószerelők vagyunk, sajnos időnként kellett az anyag.

2015. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ceruzabácsi válasza:
Késsel felnyitod,mint egy konzervet...ha van pereme,akkor konzervnyitóval.
2015. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen kiengedsz belőle mindent, még a hajtógázt is. Én úgy szoktam, hogy beviszem a szobába/műhelybe és ott, 20 °C körüli hőmérsékleten engedem ki. Ha már egyáltalán nem jön belőle gáz, sem állítva, sem fejreállítva, sehogy, akkor állhatsz neki felnyitni. Jó hozzá a fűrész, a flex, a fúró - igazából mindegy, mivel próbálkozol. Csak arra figyelj, hogy közben ne melegedjen nagyon a palack. Ha flexszel esel neki, akkor ne simogasd percekig, mert a benne maradt hajtógáz felmelegszik, kitágul és pukkanni fog. Erőből nekinyomod, hogy hamar kilyukadjon, akkor nem lesz gond.
2015. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na első kézből mondom, hogy megvan.

0 nyomás volt már a palackban, ahogy a videón is láthattuk. Az alján maradt pár gr. borotvahab. De a flakon egyébként meglepően vastag.

2015. márc. 14. 15:19
 15/15 A kérdező kommentje:
Na halljátok?? Kinyitottam!
2015. márc. 16. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!