Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minőségben, kényelemben,...

Minőségben, kényelemben, biztonságban és "tudásilag" melyik jobb autó? Egy BMW X6 vagy egy Porsche Cayenne?

Figyelt kérdés

A kettő közül melyik autót érné meg megvenni, ha ugyan annyiba kerülnének?

Egy porsche-től többet várhat az ember, mint egy bmwtől?


Az összes videós teszten a bmw-t hozzák ki győztesnek, azonban ez valóban így van?


Volt esetleg alkalma vezetni mindkét autót?

Ti mit gondoltok?


2015. márc. 13. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem volt szerencsém mindkét autóhoz, igy nem tudom.

De elméletileg (és árban is) a Posrche Cayenne a BMW X6 felett van. És képek, tesztek alapján ha ilyen autó kellene, akkor én is a Porschét venném.

Már csak onnan is látszik, hogy a Porsche a BMW felett van, mert ugye az Audi és a Porsche egy cég, mégis a Porsche Cayenne megfér az Audi Q7 mellett, azonos technikával, de magasabb árral és minőséggel. A Q7 meg ugye az X5/X6 közvetlen ellenfele.

2015. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy alapból a Porsche az egy fokkal magasabb szint volt mindig is,mint a BMW. A BMW-re prémium-ot szoktak modnani , a Porschéra már luxust. Viszont ha megnézzük az áraikat,ehhez képest inkább a BMW a luxus,mert majdnem annyiba kerül mint egy Porche , és tudásban egyáltalán nincs ott. A Cayenne-el az van egyébként,hogy az egy viszonylag újabb vonal a Porschénál (mert ugye a ők alapból sportautókat gyártanak) , de ez nem azt jelenti,hogy attól még nem jó,sőt szerintem elég jó lehet. Egyébként youtube.on ha beírod fogsz találni biztosan teszetet amiben pont ezt a 2 tipust hasonlítják össze,mert vagy 1,5 éve láttam én is német autósműsorban,hogy szembeállították őket. Úgy rémlik,hogy ők se igazán tudtak dönteni a 2 közül..
2015. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuareg, q7, cayenne. Ugyan az az alváz es nagyjabol ugyan az a forma es motor valasztek. Konszern. DE szerintem sokkal premiumabb egy cayenne mint egy bmw.
2015. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!