Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vettem 1 autot és...

Nem rég vettem 1 autot és központi záras de távirányitot nem adtak hozzá csak kulcsot vagy nem mindegyikhez van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegyik távirányítós, van amelyik csak kulcsos. Nem nagy összeg, és nem sok munka átalakítani távirányítóssá. Ha meg riasztót akarsz szereltetni, akkor egy füst alatt mindent megcsinálnak.
2015. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát gondolkozok rajta utána járok majd mibe fájna ez nekem majd
2015. márc. 8. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

tehát központi záras, de nem távirányítós, meg a kulcson sincs semmilyen gomb? Úgy nyitod/zárod, hogy bedugod a kulcsot és elfordítod, nem?


Egyszerű, szereltess be egy riasztót, ahhoz adnak távirányítót (nekem 2-őt is adtak) és azt rákötik a kp-i zárra, meg azonnal kapcsolja is a riasztót. [értelemszerűen nyitásnál kikapcsolja, zárásnál bekapcsolja]

2015. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!