Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftről mi a véleménye...

Suzuki Swiftről mi a véleményetek? 2006-os újabb fajtáról,1.3 benzines érdekelne

Figyelt kérdés

Feltétel, hogy kis fogyasztású legyen, és 5 ajtós, gondoltam Corsára meg Swiftre, de úgy döntöttem Swiftet szeretnék.


Tudnátok segíteni, esetleg melyik az amit érdemes megnézni hirdetés, és képek alapján?

Min:2006-os évjárat, max 140 ezer km legyen, mert még használni akarom, klíma legyen ez feltétel még.

Esetleg ismerősötöknek van ilyen eladó?


2015. márc. 6. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
ja bocs, ár a legfontosabb lehagytam, hogy max 1,2 vagy 1,250 a vége, többet nem fizetnék egy suzukiért.
2015. márc. 6. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Hello. Én suzuki márkakereskedésben dolgozom kapuváron mint autoszerelő. Hogy milyen a swfit? Hibátlan,elnyűhetelen,takarékos,nevetséges fentartási költségekkel. Klímás létezik Gc,Glx,Gs felszereltségben egyaránt.1000000-1300000 között akár glx-eset is vehetsz. Itt korrekt megbízható valóban leszervizelt autókat vehetsz valós 1 év garanciával valós km-el (banki visszavettek leinformálható) és széles a választék is, lehet válogatni [link]
2015. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó autók. De ezeket 2005-től gyártották. Sokak szerint ennyiből vehetsz Puntót, Fiestát, stb. de egyik sem ilyen megbízható mint ez. Csomagtere szerintem elég kicsi sajnos. JA és ha 1.3 benzines, akkor vigyázz a váltó csapággyal, hajlamos tönkremenni. KM állást ne nézz. Javaslom nézz körül facebookon a My Swift Team-en, ott vannak jó darabok.
2015. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!