Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség miért nincs sebeség...

Segítség miért nincs sebeség a simsonomba?

Figyelt kérdés
üdv: vettem egy simson start úgy hogy a második sebességbe be volt szorulva ök használták igy és több sebességet nem szedi be már szét húztam ablokkot de semmit nem találtam bennne mi lehet a baja? elöre is köszi

#Simson Star #nincs sebesség #beszorult sebesség
2015. márc. 1. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg van e benne olaj és hogy milyen.

A kuplungot is nézd meg hogy kiemel-e rendesen, de lehet hogy a léptetővilla (kakas) tört el vagy kopott el.

Ha megvan a probléma írd le.de sok más oka is lehet.

2015. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
üdv: hát egy csepp olaj nincs benne a lamellák ki emelnek háta kakas az elégi kis gyenge lötyög, de az nem lehet a baja hogy a blokkból ki álló 2 kis csavar amivel szabályzom a váltót, leljesen be volt tekerve koppig az nem baj vagy meddig kell be tekerni? ja és hát hogy olaj nélkül mentek vele nem lehet hogy amiatt valami el ment volna?
2015. márc. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!