Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba (zenelejátszóba) SD...

Autóba (zenelejátszóba) SD kártyát használni lehetséges?

Figyelt kérdés
Elméletileg lehet SD kártyát rakni a zenelejátszóba, de amikor próbálom elindítani azt írja ki hogy error, nem tudnátok segíteni, hogy valamit kell csinálni az sd kártyával, vagy elég ha csak ráteszem a zenéket, és akkor valszeg a lejátszó a hibás? :S

2015. febr. 27. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a lejátszó használati utasítását.
2015. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
óóó szerintem már nincs meg neki, de van helye sd kártyának, írja is hogy sd memory akármi... csak nem mennek a zenék errort ír ki, szóval nemértem :S
2015. febr. 27. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tippem szerint először vagy le kell formázni a kártyát, vagy rossz formátumú zenét tettél rá. Mp3, vagy audio (wma) formátumot szoktak lejátszani ezek.
2015. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mp3 mind, és leformázni hogy tudom? :)
2015. febr. 27. 23:01
 5/12 anonim ***** válasza:
először mentsd le a zenéidet, utána formázás, másolás és újrapróbál. DE sajnos nem minden kártya kompatibilis a fejegységekkel.
2015. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
fhú most vettem szóval remélem jó lesz.. holnap megpróbálom ezt a formázást, köszi szépen a válaszokat :)
2015. febr. 27. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:
A gyártó oldalán minden bizonnyal megtalálod a használati utasítást.
2015. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen fejegységed van?

Kicsit furcsa,hogy usb nincs,sd van...

2015. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenem van, ha leveszem akkor ez mögött van egy kis rés ahova bemegy az sd kártya, most kipróbáltam hogy leformáztam, de még mindig azt írja ki hogy err skip, 3 SD kártyával is kipróbáltam mindegyik különböző és ugyanezt írja ki, mi lehet a hiba? :/

2015. febr. 28. 09:36
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amikor leformáztad, mit adtál meg fájlrendszernek? NTFS-t vagy FAT32-t? Előbbit nem szokták felismerni. Mondjuk egy rossz minőségű kép helyett egy típust írhattál volna, előrébb lennénk.
2015. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!