Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6-ot melyik motorral...

Audi a6-ot melyik motorral szabad megvenni? Kizárólag diesel (automata) érdekel és 2004 utáni széria!

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
3.0 tdi
2015. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valódi fogyasztás??
2015. febr. 25. 19:08
 3/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Valószínűleg itt gyári adatok vannak, de jó kiindulási pont:


[link]

2015. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ez majdnem mondható valósnak?? mert ez picikét mintha "kevés" lenne...
2015. febr. 25. 20:36
 5/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Valószínűleg ezek gyári adatok, de jelentősen nem valószínű, hogy többet enne, max ha nagyon állatul vezet az ember.


Most megnéztem az én 2.0 literes BMW-re ezen az oldalon 5.3-as átlagot írnak, én 6,5-el járok de sportosan vezetek, nyugis vezetés mellett szerintem 6 környéke simán reális lehet. Ebből kiindulva az A6-os 3.0 TDI motorral se hiszem, hogy normális vezetés mellett 9 liternél többet zabálna átlagban.

2015. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
reális adatok, egyedül városi fogyasztása meredek.
2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebbe a 3.0 TDI kell, az sikerült a legjobban, és a legerősebb is. A fogyasztás teljesen reális, nekem is pont ilyen A6 van ezzel a motorral, és vegyesben 8-9 liter körül járok, hosszú úton pedig ha nem vadulok, simán kijön a 6,5 liter, én sem hiszem el sokszor. Viszont a várost utálja, ott simán megvan a 13-14 liter is sokszor.
2015. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogyasztás attól is függ, hogy Quattro vagy sem.Normálisan közlekedve a 8 literes átlag egyáltalán nem lehetetlen egy nem összkerekes A6-tal, akinek meg kell az összkerék az ne sajnálja azt a +1 litert.
2015. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3.0 TDI-ből automatát még nem láttam, amelyik ne quattro lett volna, tehát szinte az összesre érvényes ez a 8 liter.
2015. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!