Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Otthoni ápolásra szeretnék...

Festékrevágyó kérdése:

Otthoni ápolásra szeretnék venni hibajavító lakkot vagy más anyagot de fogalmam sincs hogyan fogjak hozzá. Hol található a színkód? És milyen megoldások vannak, esetleg web-üzletek ahol színkód alapján lakkot/stiftet tudnék vásárolni? Köszönettel.

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk bemész egy Homasita boltba, ott segítenek, minden van amilyen szín, és egyéb kacat kell..

aztán.. bemész egy nagyobb plázába, mondjuk egy jobban felszerelt osan, teszkó, stb...és ott az autóspolcokon valahol ki vannak téve a hibajavítók...lakkok, paszták, szivacsok, stb...


aztán...bemész egy jobb autósboltba, ahol előadod a problémádat...vagy segítenek, mert van, vagy megmondják merre van...


az én vasamhoz példul a budaörsi tesóban vettem stiftet, pasztát...kiváló minőségű..

2015. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amit a Tescóban vagy az Auchan-ba lehet kapni az bármilyen színű autónak jó?...vagy színskála van?


Pl nekem padlizsán szín kéne..:) és a színkód az hol található?

2015. febr. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!