Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt először autópályán...

Milyen volt először autópályán vezetni?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok és az oktatóm tegnap mondta hogy legközelebb autópályán fogunk menni. Arra lennék kíváncsi, hogy akit kivitt az oktatója, annak milyen volt?

2015. febr. 22. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
-unalmas ,ott csak ülsz azt bámulsz előre és semmi érdekes
2015. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
'90-es években friss M3-ason baromi jó, mert nem volt forgalom ami gátoljon a haladásban, meg még a traffipaxról is csak külföldi újságban olvasott az ember, mint érdekesség. Ma már az autópályán is annyi gyökér van, hogy nem lehet nyugodtan közlekedni, gyakorlatilag egy folyamatos kerülgetős játék még 110-130 körül is.
2015. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Fosatós :D

Nagy szél, 140 km/h, 1.5 D, B Corsa, 2. vezetési óra.

Előtte nem vezettem.

Szegény autó majdnem szétesett, az oktató meg mondta hogy nézzük meg mennyit megy.

2015. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vizéli László ***** válasza:
100%
Nem ördöngősség. Nekem anno azt mondta a gyorsító vagy besoroló sávon ki hogy nevezi, huzassam nyugodtan 80-ig 3. sebességbe majd 4. 5. minél hamarabb fel tudd venn a forgalom ritmusát. Nem tudom most hogy tanítják, de az oktatód úgyis mondani fogja.
2015. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
érdekes kicsit félelmetes sötétbe egyedül nincs villany meg semmi kinn csak meg főleg ha egyedül mensz akkor vészes főleg külföldön de itthol ki lehet birni!
2015. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, külföldön mivel rosszabb?!
2015. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs meg az ismerettség nem tudom ki akar átbaszni, itthon valami balhé van egy két telefonhívás 15 percen belül jönnek a cimborák ismerősök az ország minden pontján van rokonom, külföldön nem
2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogtok sokat menni, az oktatód az alapvető szabályokat fogja elmondani, és megmutatni az autópályás közlekedést.

- tompított fényszóró (menetfény) bekapcsol

- tempó

- szélső sávban haladni, belsőben előzni.


Attól függően, hogy az oktatódnak milyen a tanítási stílusa, illetve mennyire vagy képes gyorsan tempóban uralni az autót lehet laza illetve fárasztó is az első autópályás utad.

Nem kell 130-al menned, de 90-100-110 kilométeres sebességnél is másképpen reagál az autó, mint a városi forgatagban megszoktad.

Ekkora sebességnél az utat, a többi közlekedőt, a táblákat figyelve lehet idegileg gyorsan kifáradsz - egyénfüggő.

Gond nem lehet, az oktató ott lesz veled, általában kevesebb az esemény, mint a városi közlekedés alkalmával, de viszont lényegesen nagyobb a sebesség, amire szintén egyéntől függően reagálhat a tanuló jól és rosszul is.

2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 egySanyi ***** válasza:
100%
22 éve az én oktatóm is mondta, hogy holnap megyünk pályára meg a hegyi vezetést gyakoroljuk csak kár, hogy Szeged közelében egyikből se volt akkor túl sok úgyhogy így jártam. Remélem te nem így jársz.
2015. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!