Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus I vége vagy Ford...

Ford Focus I vége vagy Ford Focus II eleje?

Figyelt kérdés
Az első generáció végéből (2003-2004) érdemes még nézni focusokat vagy már inkább a második generációt érdemes nézni 2004-2005-ös évjárattal?

2015. febr. 22. 13:36
 1/4 anonim válasza:
én a 2. generációt venném
2015. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a széria végét venném inkább.
2015. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És miért választanátok egyiket vagy másikat?
2015. febr. 22. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt Focusom, most egy C-max-om van. Mindkettőből a széria végét vettem meg, amikor már kijavították a típushibákat, adtak neki faceliftet, és egyiknél se bántam meg. A focusom 2003-as volt, 110000-t tettem bele nagyobb hiba nélkül, végig meg voltam vele elégedve. A mostani c-maxom 2010-es, és még semmi baja nem volt. Totál semmi.

Ha megjelenik az új verzió, ezeknek az ára jócskán le is esik. Egy széria eleje, mindig kísérlet. Pár éven belül kijön a javítás, patchelés. Kijönnek a típus gyengeségei. A széria végén már nincsenek ilyenek. Ott már a marketing miatt kell váltani, vagy újabb technológiák miatt.

2015. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!