Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül 2 sportülés az...

Mennyibe kerül 2 sportülés az Opel Astra G-be?

Figyelt kérdés

Keresgélem a neten, de minden link a Racing Bazárra dob ki, ahol én árat még nem láttam egy üléses hirdetésnél sem. Lehet csak én nem tudom kezelni.


Aki tudja, megtudná nekem mondani, hogy mennyibe kerül egy vezető és egy anyós sportülés a 4/5 ajtós G Astrába?


Hasonlóra gondoltam: [link]



2015. febr. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állapottól és kiviteltől függően 20-50-ig mondanám a 2 első ülést.
2015. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
80.000 forint. Az már sok. Olcsóbbnak hittem. Bár bontótól akkor gondolom olcsóbb.
2015. febr. 14. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a 80k a teljes Recaro belsőre vonatkozik hátsó ülésekkel és ajtókárpitokkal. Max. a fele lehet a 2 első ülés.
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit linkelt az első az egy bontott angol autóból van, ami egy Bertone Coupe aminek ugye dönthető a támlája egy karral ami az oldalán van.
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyári lábtámaszos sportülést márt 10e-től is találhatsz, de ezek mind angol gépekből valók, ezért a jobb oldali a magasságállítós, a bal sima. Elvileg át lehet szerelni a te magasságállítódat rá, de sportülésnél még nem próbáltam és a simánál is szét kell szedni az egész ülést hozzá.
2015. febr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!