Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2. 0 tdi (2005-2006)...

Audi a6 2. 0 tdi (2005-2006) az pd-s tdi? Vagy sima tdi?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
az PDTDI
2015. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
összes?
2015. febr. 12. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
tényleg annyira rossz mint mondják??
2015. febr. 12. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz a PDTDI, vegyed nyugodtan!

Csak cserélni kell a pd elemeket, ha régebbi Siemens gyártmányúak vannak bennük, DE ezt a cserét már szinte mindegyik autóban megcsinálták, mert egy időben ingyen cserélték még a régebbi PDTDI motoros autókban is.

A meghibásodó PDTDI elemek Siemens gyártmányúak voltak és azok is elektronikai hiba miatt döglöttek be, nem a rossz gázolaj, vagy az elhasználódás miatt.

2015. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. magyarul akkora 2.0 se rosszabb mint az 1.9-es?
2015. febr. 12. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
de rosszabb! ott turbo hibák is jelentkeznek és nem olyan strapabíró a motor mint az 1.9 ami nem véletlenül lett a tuningolók egyik kedvence.
2015. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy akkor az a6 helyett mégis csak az a4 marad.. csak abból amit találtam a 116lovas a legnagyobb és nem tudom hogy ezt meddig bírnám felhúzni..
2015. febr. 12. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezeknél gond a volt a Siemens befecskendezőkkel, mint azt előttem is irták, de nagyon kicsi az esély, hogy ilyet találj, mert valószinüleg a legtöbbet cserélték Boschra, amivel semmi gond nincs.

Egy másik komoly gond ezeknél az olajpumpa, ami meg szokta adni magát, és ugye olaj nélkül kuka lesz a motor. De párezer fotintból lehet orvosolni a problémát, ha időben elmész szervizbe. Sőt az is lehet, hogy már az előző tulaj megoldotta.

A turbó meg semmivel nem romlik el gyakrabban, mint más dizeleken.

Szóval mégsem olyan rossz ez a motor, ennek ellenére nem ajánlom, nem a hibák miatt, hanem azért, mert A6-ba túl kicsi ez a motor, kell bele legalább a 2.7-es TDI vagy a 2.4 benzin.

2015. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ocsikke1992 válasza:
szia en nekem olyan kerdesem lene hogy mult heten raktam bele 8 liter benzint veletlen es 80 km mulva vettem eszre biztonsagi de modba tett ki csereltettem egr es azota szelepet turbo fele valami szol ketezer es harom ezer kozt a job oldalon a turbo fele ,.mi lehet ez megtudna valaki mondani ,vagy hogy hogy lehet ez a hibat meg javitani
2015. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!