Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell megkapartatni az...

Hogy kell megkapartatni az autót? Mármint a pedálokkal, hogy kell játszani? Többi lent.

Figyelt kérdés
A tengelykapcsolót (kuplung) csúsztatom és mikor fog az autó akkor adok neki gázt? Vagy hogy kell?

2015. febr. 9. 04:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
komolyan ezt a kérdést aki felteszi mennyire ert az autohoz? 0 logika, amugy tökösebb, de inkabb atlagos erösebb auto, ha gurulsz 1 be és lepadlozod is ugy elnyomja mint a huzat.
2015. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből lenézni a kérdésért ....

A vasútállomásnál kapartatnám meg (Nagy a hely és forgalom mentes), csak kíváncsi vagyok mit tud az autónk. Most cseréltünk autót és tudni akarom, hogy mit tud.

18 éves vagyok és 1 éve van jogosítványom!

2015. febr. 9. 18:59
 13/25 A kérdező kommentje:

Az autó meg Audi A6 350 LE 4.2 TDI

ESP kikapcsolva ...

2015. febr. 9. 19:01
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
"Az autó meg Audi A6 350 LE 4.2 TDI " gondolom egy 1:18-es burago modellre gondoltál maximum!már csak azért is látszik,hogy szánalmas kamu az egész mert ezt az autót csak automatával adják te szerencsétlen!!!ezen mit akarsz kuplungolni!!!!??!?!legalább hazudni tudnál!!!!!
2015. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Cserélve volt a váltó.... papíron 185 LE csak tuningolva van.
2015. febr. 9. 19:55
 16/25 anonim ***** válasza:
22%

"18 éves vagyok és 1 éve van jogosítványom!"

Ma már minden retard kap jogsit? Apád mennyivel kente meg a vizsgabiztost? A kérdés komolyságából eredően és a többi autós érdekében remélem még hosszú évekig nem mész ki egyedül közútra. Még "kapartatni" sem!

2015. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
kérdező a 14-es vagyok!figyelj csak,ha kitrollkodtad magad,és befejezted a mesedélutánt,aminek következtében feltételezem el is csöppentél,hogy mennyire jó vagy,akkor takardj már innen a te szintednek megfelelő oldalra,azt ott foss össze mindent a baromságaiddal...itt erre nem vagyunk kiváncsiak,illetve a gyik sem ezért van hogy unatkozó 15évesek itt éljék ki magukat!
2015. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

az fsi lessz, amit almodtal, ennyi pacival meg ha nem menne a kaparas hát...

pprobalj jobban berregni neki, ugy elöbb megkapar

ja 185 böl 350, azt a te kezeid közé adna vki ...

2015. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

Leirja, hogy A6 4.2 TDI-vel, ami soha nem létezett ilyen konfigurációban, A6-ban max benzines 4.2 volt. Majdnem el is hittük, utána leirja, hogy 185 lóerő gyárilag (a 4.2-es motor), és hogy felvan chippelve majdnem a duplájára, azaz 350-re :D

Ja igen,és manuális váltót is tett ehhez a 350 lovas csodához, ami csak tiptronicban létezik. Ez is olyan, mint a Szállitó c. filmekben Jason Stathammal, hogy mutatják, ahogy az automata A8-ban kuplungol :))))

Ja és ha el is hinném, egy ilyen Audi tuti quattro, amit az életben nem kapartatsz meg, és nem lehet kikapcsolni.

2015. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
igazi csodacsipp ez,hogy gyárihoz képest +89% teljesítményt ad!!!!!hol csináltattad?megyek én is hozzájuk!
2015. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!