Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy renault 19 em 1.4 es...

Van egy renault 19 em 1.4 es krburátoros motorral 93 as az a baj vele, hogy nagyon sok benzint zabál kb 12 liter/100km de mért?

Figyelt kérdés
most vettem rá egy komplett karburátort mert azt hittem hogy a régi karbi a ludas de sajna most ezzel is ugyanott vagyok ahol voltam pedig a fúvókák is tiszták mi lehet a baj?új gyertyákat is raktam bele ,gyujtás kitisztitva ,jól húz meg minden de mégis sokat eszik, ja és nem húzok kondenz csíkot sem

2015. febr. 8. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

-Mekkora távokon használod?

-Milyen módszerrel mérted a 12 litert?

2015. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
legfőképp itthol használom (falusi vagyok) néha bemegyek a városba is ,most legutóbb üres tankba tankoltam 20 litert 465km nél állt az óra most kifogyott és 588 nál van ez lehet több is 12 liternél...
2015. febr. 8. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Fékek nem szorulnak? Kerékcsapágyak is rendben vannak?
2015. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fékek ,kerékcsapágy rendben szürők rendben üzemanyagcsövek rendben stb... és mégis fennáll a tünet sőt a napokban tankoltam üres tankba 20 litert ,le nulláztam az órát és 65 km-t tudtam vele menni és ki is fogyott ,na erre varjatok gombot.,
2015. febr. 11. 13:54
 5/10 A kérdező kommentje:
esetleg motorhiba lenne vagy hengerfej vagy mi lehet ennek az oka van valaki aki már járt így????
2015. febr. 11. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy, minden gyanús jel nélkül nem ehet ennyit. Vedd ki a gyertyákat és nézd meg milyen színűek, ha tök feketék, kormosak, esetleg még nedvesek és benzin szagúak akkor a motorba jut a benzin, de ez minimum azzal a tünettel jár hogy melegen alig indul be, meg akkor már kormol is kipufogó. Ha egyik sincs akkor valaki lopja a benzinedet.
2015. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megnézettem szerelővel de a gyertyák olyan szinüek amilyennek lenniük kell ,azt tapasztalta a szerelő hogy eszi az olajat az autó és ez henger hibára utal ,valószinü hogy ezért nőtt meg a fogysztás drasztikusan...
2015. febr. 12. 09:33
 8/10 A kérdező kommentje:

a probléma megoldódott a gyújtáson kelett állitani igy beállt a fogyasztása 6,5-7 literre jön ki

köszi a kommenteket.

2015. febr. 16. 08:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor már nagyon gyenge lehetett a motor.
2015. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az igaz ,hogy alig volt húzása 100 nál nem is ment többet ,de mostmár helyrejött hála az úrnak.
2015. febr. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!