Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet összesen?

Mennyibe kerülhet összesen?

Figyelt kérdés

Ezeknek az autóknak mennyibe kerülhet a megvétele?Úgy értem A végösszeggel(esetleges alkudás esetén),átírással mindennel együtt mennyibe kerül egy ilyen autó amikortól már ténylegesen az enyém?

Illetve mennyibe fáj fenntartani havi szinten ha mondjuk csak munkába járnék vele egyszer kétszer meg bevásárolni?

Biztos volt már ilyen kérdés de azt nem én tettem fel:D


[link]

[link]

[link]



2015. febr. 8. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A Punto a legolcsóbb minden szempontból - 300+ fölött valamivel kijön minden és fenntartani sem egy vagyon - a kötelezőt kell fizetni rá. Bár gyanús, hogy az a hirdetésben említett "kisebb hiba" a váltó lehet, az meg sokba fog kerülni.

A Bravo és Ibiza már drágább, ők inkább 400 körül vannak és természetesen kötelező+alkatrész+gumik miegyéb is drágábbak rá - meg őszintén szólva problémásabb szerkezetek is.

2015. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

300-ból egy közel 20 éves suzukit vagy f-astrát vennék a helyedbe.


de ha már feltétlenül csak ilyen autók közül akarsz választani, akkor számolgass....


átírási díj kalkulátor

[link]


teljesítmény adó kalkulátor

[link]


KGFB kalkulátor

[link]


+ a vásárlás utáni nagyszervizre egy 100ast is jó ha félre teszel. sacc/kb mindennel együtt 400-450E közt állna meg a dolog.

2015. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak az Astrát tudom jó szívvel ajánlani.
2015. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!