Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy szerencsétlen lány aki...

Egy szerencsétlen lány aki nem ért semmihez meg tudna tanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Aki mindenben tehetségtelen szerintetek milyen eséllyel indulna?

2015. febr. 7. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem köthető össze a két dolog, simán megtudnál te is
2015. febr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%
Olyan nincs, hogy valaki mindenben tehetsegtelen. Akkor szellemi fogyatékos? Mert akkor nem is tanulhat vezetni szerintem. De ezt lehet csak rosszul tudom. Mert olyan van h valaki nem tud rajzolni, számolni pl. De szerintem a vezetést bárki el tudja sajátítani, csak rutin kérdése. Olyasmi mint a biciklizés, egy idő után már nem koncentrálsz arra, hogy mi van alattad hogyan megy stb hanem rutinból jön minden, ha meg kell állni fékezel stb. Ugyanez az autóvezetés is. Előtte persze le kell tenni a kresz vizsgát ami ha jól tudom nehezedni fog vagy már nehezedett is, mert sokkal több kérdés lesz a kérdésbankban. Hacsak nem valami betegségről van szó akkor sima ügy, maximum több órát fog venni mint mások.
2015. febr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy mindenben tehetségtelen lenne, inkább súlyos önbizalomhiányban szenved...

Az önbizalomhiány nem jó ajánlólevél a vezetéshez, főleg, ha türelmetlenséggel párosul.

Meg tud tanulni vezetni, ha van elég türelme, és elhiszi, hogy képes rá...

Valószínűleg nem 30 óra gyakorlás után, de le tud vizsgázni - ehhez kell egy jó oktató, és türelem, mert ha a 30 óra kevés a vizsgához, lépni kell tovább, sokan vizsgáznak 50-60, vagy még több óra gyakorlás után.

Meg kell tanulni figyelni, meglátni, helyesen reagálni, s ehhez begyakorolni a megfelelő mozdulatsort (autó kezelés)

2015. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos türelmetlen is vagyok.
2015. febr. 7. 02:31
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Miért tartod magad szerencsétlennek kérdező? :(

Az autóvezetés egyébként egy olyan dolog, hogy hatalmas önbizalmat tud adni, ha ügyes vagy.

Egy példa magamról, anno egész Budapesten keresztülmentem autóval, csak hogy meg tudjak fordulni a végén egy kis utcában, mert a másik irányba kellett mennem.

Most meg már megvan a PÁV II, GKI, C, E kategória.

Ügyes légy, és válassz jó oktatót, ha nem szimpatikus nyugodtan kérhetsz másikat. Ha idegeskedik, az abból fakad, hogy már idegbeteg szinte mind.

2015. febr. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Hát én soha nem mondtam ilyet magamról, nem is tartom magam tehetségtelennek egyáltalán, de vezetni nem tudok :P Megkptam jogsit, viszonylah könnyen, kb. egy matematika feladatnak fogtam fel a vezetést, amit meg kell oldani és inkább nem is használom, jobb a békesség.


Teljesen nem függ össze ez, amit gondolsz magadról a vezetéssel. Max a negatív besugárzás, de ha ilyeneket mondogatsz, még az oktatód is visszaadja a végén jogsiját!

Gond nélkül meg tudsz tanulni és lehet, t eélvezni is fogod. Iyleneket meg ne írjál magadról le, te jó ég!

2015. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A legfontosabb dolgot nem közölted..

Mi célból szeretnél megtanulni vezetni?

-Mert ha csak a munkahelyed "elvárásának"kell megfelelni,viszont abszolút nem mozgatna a téma,akkor gyorsan felejtsd el az egész projektet,a magad,-illetve mások biztonsága érdekében!

2015. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, akkor nem.


Amúgy meg valószínűleg igen.

2015. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

előszöris nemhiszem hogy minenben tehetségtelen vagy, max nem találtad még meg mi a neked való!


másodszor alapszinten meg tudsz tanulni vezetni, úgy értem hogy elvezeted az autót a forgalomban, és el tudsz vele normálisan közlekedni. Van akinek nehezebben megy, többet gyakorol akkor. Nem kell mindenki Nikki Lauda legyen...

2015. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg. Én is meg tudtam.
2015. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!